Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Läheneb konverentsitoetuse taotluste esitamise tähtaeg

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Konverents Raadil Foto: Mana Kaasik

14. september 2021 / Kuni 1. oktoobrini on võimalik esitada konverentsitoetuse taotlusi 2022. aasta esimesel poolaastal toimuvatele konverentsidele. Tartu linna konverentsitoetust võivad taotleda era- ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud ning ühe konverentsi maksimaalne toetussumma on 5000 eurot. 

Konverentsitoetuse üks põhilisi eesmärke on tõsta Tartu kui konverentside toimumiskoha tuntust ning läbi selle ka Tartus ööbijate arvu. Kuna konverentsid toimuvad tihti madalhooajal, aitab toetus vähendada turismi hooajalisust Tartus ning kasvatab koostööd konverentside korraldajate ja turismiteenuse pakkujate vahel. Siiski ei saa unustada keerulisi aegu konverentsimaastikul, mistõttu hinnatakse ka antud voorus laekuvaid taotlusi paindlikuma süsteemi järgi.    

Taotlust saavad esitada kõik era- ja avalik-õiguslikud juriidilised isikud, kelle konverents vastab järgnevatele tingimustele:

· konverents toimub Tartu linnas;
· konverentsil osalejate ööbimiste koguarv peab olema 100;
· konverentsi programm kestab vähemalt kaks järjestikust päeva.

Toetuse taotlemine, hindamine ja kogu aruandlusprotsess toimub Tartu linnaportaalis. Lisainfo Tartu konverentsitoetuse kohta: https://tartu.ee/et/konverentsitoetus.

Lisainfo: SA Tartuaa Turism äriturismi koordinaator Dana Noormets, 513 7946.

Viimati muudetud 14.09.2021