Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-21°
-21°

Legomaania vallutab nädalavahetusel kogu mänguasjamuuseumi!

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

Legomaania vallutab nädalavahetusel kogu mänguasjamuuseumi! Foto: Tartu Mänguasjamuuseum

5. oktoober 2021 / Sel nädalavahetusel, 9. ja 10. oktoobril jõuab Tartu Mänguasjamuuseumisse taas kord LEGOMAANIA ning vallutab Teatri Kodu mõlemad korrused ja osa mänguasjamuuseumistki.

Ühe korraldaja, Mangus Põllmaa sõnutsi kerkib teatrisaali imeline LEGO linn töötavate karussellide, sõitvate rongide ja linnameluga, kuid lisaks on selleaastasel näitusel erakordselt suur väljapanek LEGOsid, mis võiksid tüdrukute tähelapnu köita.  "Esindatud on sarjad "Elves", "Disney", "Friends", "Paradisa", "Scala" ja "Raya", mida on kokku kokku ligi 70 komplekti. Teatri Kodu teisel korrusel on väljas mahukas Sõrmuste Isanda kollektsioon ja suured autod sarjast Creator Expert, lisaks ka Technicu sarja töömasinad," lisas Põllmaa.

Teatri Kodu fuajees toimub kasutatud LEGO klotside ja minifiguuride müük, kus igaüks saab valida ja osta endale meelepärast kraami. Meisterdamistöötubadest on võimalik osa võtta muuseumi põhimajas asuvas mängutoas. Legomaaniat korraldab täiskasvanud LEGO-harrastajate klubi EstLUG koostöös Tartu Mänguasjamuuseumiga. Meeled ja keeled teeb üritusel magusaks kohvik Elwa välimüük "Möödaminnes".

Korraldajad panevad kõigile südamele, et üritusele tulev täiskasvanu peab olema valmis tervisetõendit näitama, sest sisse pääseb vaid vaktsineerimiskuuri läbinu, COVID-19 haiguse läbi põdenu või negatiivse testitulemuse saanu. Kohapeal testimise võimalust ei ole.

Laupäeval saab Teatri Kodus (Lutsu 2) asuvat klotsimaailma imetleda kella 11-18, pühapäeval kella 11-15. Üritusele pääseb eripiletiga, millega on võimalik piletiostu päeval külastada ka Tartu Mänguasjamuuseumi põhimajas asuvat püsinäitust ning tegutseda meisterdamisalal muuseumi mängutoas. Muuseumi põhimaja on mõlemal päeval avatud kella 11-18. Täpsem muuseumiinfo: www.mm.ee

Lisainfo näituse kohta:
Triin Põllmaa
Legomaania turundusjuht
56499322
 

Viimati muudetud 05.10.2021