Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Liikluspiirangud Veski ja J. Kuperjanovi tänaval

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

teeremont Foto: Natali M. Ernits

7. september 2022 / Teetööd Veski ja J. Kuperjanovi tänaval hakkavad lõpule jõudma. Liikluspiiranguid jagub veel loetud päevadeks. Neljapäeval muutub ka bussi nr 3 marsruut.

NELJAPÄEV, 8. september

Veski 35 torutööd: sulgemine Veski tn 35 juures vastavalt skeemile nr 1. Antud koht jääb suletuks kuni 9. septembri õhtuni. Hommikune tipptund lastakse läbi ja siis muudetakse tänavalõik Oru tn – Veski 35 kahesuunaliseks.

Veski tänava pealiskihi asfalteerimine lõigus Näituse – J. Kuperjanovi. Näituse tänav on avatud. Asfalteerimisega alustatakse Näituse tänava poolsest otsast ja liigutakse J. Kuperjanovi tänava suunas. Teelõik suletakse liiklusele hommikust kuni kella kolmeni päeval.

J. Kuperjanovi tn pealiskihi asfalteerimine, asfalteeritakse ka J. Kuperjanovi – Kastani ringristmik, mis suletakse liiklusele alates kella 10st ja avatakse hilisõhtul. Liiklus läheb ümbersõidule, sh ka bussiliiklus. Nende tööde ajal on J. Kuperjanovi tänav (lõigus J. Kuperjanovi 18 – Kastani tn) täielikult suletud. Kastani tänav (lõigus Tiigi – J. Kuperjanovi) muudetakse ehitustööde ajaks kahesuunaliseks, tagatakse kohalikele elanikele juurde- ja väljapääsud (skeem nr 2).

Bussiliin nr 3 ümbersõit
Raudteejaama suunas sõites peatub buss Pepleri peatuses ja jätkab seejärel teekonda ümbersõidumarsruudil Tiigi ja Vaksali tänava kaudu (Vallikraavi ja Kuperjanovi peatust ei teenindata). Ajutine  peatus paigaldatakse Tiigi tänavale (Tiigi 17 ette) Õnnepalee vastu. Edasine teekond jätkub bussil oma õigel teekonnal ja buss peatub Raudteejaama peatuses.   
Kesklinna suunas sõites peatub buss Raudteejaama peatuses, edasine ümbersõiduteekond on Vaksali ja Tiigi tänava kaudu, ajutine peatus paigaldatakse Õnnepalee (Tiigi 12) ette. Edasine marsruut jätkub oma õigel teekonnal (vt liiklusskeemi nr 3). Alates 9. septembri hommikust naaseb bussiliin oma õigele teekonnale.

REEDE, 9. september

Veski - Näituse ristmikul pealiskihi asfalteerimine (must asfalt): ristmik on suletud (asfalteeritakse ka Veski 35 kaevekoht). Sulgemine toimub pärast hommikust tipptundi ning tänav avatakse hilisõhtul. Veski tänav (lõigus Oru – Näituse ja J. Kuperjanovi – Näituse) muudetakse kahesuunaliseks (vt liiklusskeem nr 4).

ESMASPÄEV, 12. september

Veski - Näituse ristmikul pealiskihi asfalteerimine (punane asfalt): ristmik suletakse umbes 5 tunniks, hommikune tipptund lastakse läbi (vt liiklusskeem nr 4).
Veski tänava (lõigus Näituse - Kuperjanovi) pealiskihi asfalteerimine (punane asfalt): tänav suletakse alates lõunast kuni hilisõhtuni.

Edasi jätkuvad korrastustööd kõnniteedel, mis auto- ega bussiliiklust enam ei sega.

Töid teeb Tavt OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab projektijuht Koit Vaino (tel 5622 9446, koit@tavt.ee; tavt@tavt.ee).

Liiklusskeem nr 1

Liiklusskeem nr 2

Liiklusskeem nr 3

Liiklusskeem nr 4

Viimati muudetud 07.09.2022