Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Linn ootab teateid tänavaaukudest ja vajunud kaevukaantest

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

tänavavaade Foto: Ove Maidla

25. veebruar / Tartu linnavalitsus palub elanikel teatada sõidu- ja kõnniteedel asuvatest ohtlikest aukudest ning vajunud kaevukaantest.

Saabunud sulailmad on kaasa toonud teekatete hoogsa lagunemise ja tekitanud tänavatele ohtlikke auke. Kuigi tänavate seisukorda jälgivad pidevalt linnavalitsuse teedeteenistus ja tänavate jooksva remondiga tegelev Roadwest OÜ, on oodatud ka kõik linlaste tähelepanekud. Teateid oodatakse ka vajunud kaevukaante kohta.

Infot tänavaaukude ja vajunud kaevukaante kohta palutakse edastada Tartu heakorratelefonile 1789, meiliaadressile 1789@tartu.ee või jätta teade kodulehele www.tartu.ee/1789

Teedeteenistus kogub infot, et paika panna tööde järjekord ning sobivate ilmade korral alustada teekatete remonti. Eelisjärjekorras tehakse hooldusremonti peatänavatel ja bussiliiklusega tänavatel.

Kuni ööpäevaringsete plusskraadide saabumiseni täidetakse teekatte augud ajutiselt külma asfaldiseguga. Püsivama kuuma asfaldiseguga saab töid alustada ilmastikuoludest sõltuvalt tõenäoliselt märtsi lõpust või aprilli algusest.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 25.02.2021