Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Linnakärajad: Tartu teed ja sillad

Tartu Linnavolikogu

Kärajad

20. september 2021 / Kaasamiskärajate sarja 14. üritus toimub esmaspäeval, 20. septembril kell 18 Facebooki otseülekandena. Oodatud on kõik, keda huvitavad jõelinna liikluse, ühendusteede ja sildade küsimused.

Tartu on jõelinn ja seetõttu ka sildade linn. Sügishooaja esimesed linnakärajad on pühendatud sellele, mis teevad linnast linna - teedele ja sildadele, ühendustele ja ületustele. Kõne all on olulisemad investeeringud ja nende tegemise põhimõtted. Samuti arutatakse, kuhu ja kuidas liigub tuleviku tartlane, millised on liikumisteede head lahendused ja milliste riikide poole tasub eeskuju otsimiseks pilgud pöörata.

Linnakärajatel esinevad linnamajanduse valdkonna abilinnapea Raimond Tamm, Tartu ruumiloome osakonna liikuvusspetsialist Aksel Part ja volikogu majanduskomisjoni esimees ning arengu- ja planeerimiskomisjoni liige Verni Loodmaa. Kärajaid juhib volikogu esimees Lemmit Kaplinski.

Lühiettekannetele järgneb arutelu, kus kõigil vaatajatel on võimalus sõna sekka öelda - esitada küsimusi ja avaldada arvamust. Postita oma mõtted ja küsimused Facebooki otse-eetri ajal ja ülekande käigus vastatakse kindlasti huvitavamatele neist.

Linnakärajad algavad esmaspäeva õhtul kell 18 otseülekandena Tartu Linnavolikogu Facebooki lehel ning on hiljem samas järelvaadatavad.

Lisainfo: linnavolikogu esimees Lemmit Kaplinski, 511 8619

 

Eveliis Padar

linnavolikogu kantselei
nõunik

Tel:
Mob: 5342 3747

Viimati muudetud 20.09.2021