Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
14°

Linnavalitsus muudab senist töökorraldust

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Tartu linn Foto: Mana Kaasik

13. november / Seoses koroonaviiruse levikuga palub Tartu Linnavalitsus alates esmaspäevast, 16. novembrist kasutada linnavalitsusega suhtlemisel eelkõige e-kanaleid või telefoni. Kohtumine linnavalitsuse tööruumides tuleb ette registreerida.

Kodanike vastuvõtt linnavalitsuse tööruumides jätkub juhul, kui e-kanalite kasutamine on võimatu või ei ole mõistlik. Sellisel juhul tuleb vastuvõtt ette registreerida. Enamike linnavalitsuse tööruumide uksed on suletud ja ustel on info, kuidas osakonnaga kontakti saada.

Uksed on avatud sotsiaal- ja tervishoiuosakonna piirkonnakeskustes, rahvastikutoimingute osakonnas (Küüni tänaval ja Tiigi tänava hoones) ning linnavalitsuse infokeskuses (raekoja I korrusel). Rahvastikutoimingute osakond ja sotsiaalabi osakonna piirkonnakeskused paluvad enne tulekut võimalusel ette helistada või võtta ühendust e-kanalite kaudu.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul on töökorralduse muudatuse eesmärk kaitsta linnavalitsuse töötajaid ja tagada linnavalitsuse toimepidevus. "Soovime viia töökohal nakatumise riski miinimumini ning tagada sellega linnavalitsuse teenuste jätkumine," lisas Klaas.

Kõigil kohtumistel peavad nii linnakodanikud kui ka neid vastu võtvad töötajad kandma maski või visiiri. Kui linnavalitsusse pöörduval inimesel ei ole maski kaasas, siis antakse see linnavalitsuse poolt.

Muudatus on esialgselt planeeritud kuni aasta lõpuni.

Tartu linnapea Urmas Klaas, tel 7361 221, 513 5145

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 21.11.2020