Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Loomemajanduskeskus kutsub osalema Creative Industries pitching võistlusele

Tartu Loomemajanduskeskuse pressiteade

Plakat

6. veebruar 2023 / Tartu Loomemajanduskeskus kutsub osalema sTARTUp Dayl toimuvale Creative Industries pitching võistlusele 17. märtsil.

Osaleda saavad ettevõtted või äriideed, mille arendamisel on loovusel või innovatiivsusel oluline roll ning mis: otsivad lisarahastust ja investoreid; vajavad tuge arenguhüppe tegemiseks; omavad selget turupotentsiaali ja konkurentsieelist; on juhitud entusiastlike ja ambitsioonikate inimeste poolt.

Taotlus võistlusel osalemiseks tuleb saata hiljemalt 20. veebruaril, võistlusele valitakse 8 finalisti, kes saavad võimaluse pitchida sTARTUp Dayl investorite ja žürii ees.

Kõik lõppvõistlusele pääsenud võistlejad saavad esimese auhinnana tasuta sTARTUp Day ürituste pileti, mis sisaldab ka ligipääsu investorkohtumistele.

Võistluse žüriisse kuuluvad Tartu Loomemajanduskeskuse, Tallinna Loomeinkubaatori, Loov Eesti, Tartu Linnavalitsuse, Tartu 2024 esindajad. Auhindade hulgas on inkubaatorite poolt välja pandud tasuta koolitusi, mentorkohtumisi või inkubatsiooniprogramm, Loov Eesti paneb välja finaalikoha Creative Business Cup – globaalse ärivõistluse Eesti eelvooru. Mitmed lisanduvad auhinnad on selgumisel. Võistluse peaauhinnaks on 3000 euro suurune rahaline arengutoetus ettevõttele või selle juhile.

Lisaküsimuste puhul saab pöörduda [email protected]

Registreerida saab end 20. veebruaril siin lingil:
https://forms.gle/heZ749vu4SfZ13hx5

EVENT:
https://www.facebook.com/events/566817155354722

Viimati muudetud 06.02.2023