Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Luuletaja ja muusik Lauri Sommer esineb märtsikuu loodusluuleõhtul

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia pressiteade

15. märts 2023 / Luuletaja Lauri Sommer tuleb kolmapäeval, 22. märtsil Tartu Ülikooli loodusmuuseumisse ja esitab loodusluulet.

Loodusluuleõhtu on õdusas õhkkonnas kohtumine kunstnikuga. Märtsikuu loodusluuleõhtul esineb Lauri Sommer, kes kannab ette nii luuletusi kui ka muusikalisi palasid. Õhtu teises pooles saavad julgemad jagada vabal laval omaloomingut. Sündmuse jooksul kostitame publikut tee ja küpsistega.

Lauri Sommer on avaldanud kuus luulekogu ja sama palju ajaloo, fantaasia ja paigatundega tegelevaid proosaraamatuid. Ta on tõlkinud teoseid ja teinud muusikat Kago nime all ning laulnud Liinatsuraq ja Ytsiotsõ koorides. 
 
"Maal elades polegi muud võimalust, kui loodusele toetuda. See on minu keskkond, mille heaolu määrab ka minu elukvaliteedi ja mille liigirikkusse ma taimi istutades, linde toites, aias nokitsedes ja noorendikku harvendades jõudumööda panustan," nendib Lauri Sommer.  
 
Loodusluuleõhtu Lauri Sommeriga toimub 22. märtsil kell 18 Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal. Osalemine piletiga 3€. 
 
Loodusluuleõhtu korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital. 
 
Lisateave:  

Tartu Ülikooli loodusmuuseum 
tel 737 6076 
[email protected] 
www.natmuseum.ut.ee 

Viimati muudetud 15.03.2023