Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Malevasuvi sai trummi saatel avatud

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

Tartu noorte töömalev 2023 Foto: Keidi Kald

27. juuni 2023 / 26. juunil kogunesid Tartu Noorte Töömaleva noored ühiselt Kassitoome orgu, et malevasuvega meeleolukalt algust teha.

Kassitoomel toimunud maleva avapaugul said noored esimest korda oma rühmakaaslaste ja - juhtidega kokku, saadi kätte töölepingud ja malevasärgid ning tehti tutvumismänge. Peale seda suunduti Raekoja platsile, kus anti malevlase vanne, lauldi Maasika Klaarika laulu, kuulati linnapea Urmas Klaasi, noorsootöö valdkonna juhi Helen Siska ja Tartu Noorsootöö Keskuse direktori Margit Kinki tervitust. Linnapea avas malevasuve piduliku trummilöögiga. 

Sel suvel saab Tartu Noorte Töömalevas kokku tööd 183 noort. Tööd pakuvad sel aastal Foxway, GoBus, Tartu Terminal, Tartu Linnaraamatukogu, Tartu Noorsootöö Keskus, Fudy, Wolt, Honeyberry, Marjamaa talu, Männioru talu ja Viru Maasikas. Esmakordselt on sel suvel toimetamas ka kaks Eesti-Ukraina malevarühma. 

Aitäh kõikidele osalejatele. Tartu Noorte Töömaleva staap soovib kõigile malevlastele, rühmajuhtidele, korraldajatele ja kaasaelajatele päikselist ja töist malevasuve! 

Malevaga seonduv lisainfo:
Keidi Kald, Tartu noorte töömaleva koordinaator 
+372 5598 5994 
[email protected]

Viimati muudetud 27.06.2023