Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-5°
-5°

Miina Härma Gümnaasium tähistab uuenenud loodusklasside valmimist

Tartu Miina Härma Gümnaasiumi pressiteade

plakat

28. jaanuar 2020 / Kolmapäeval, 29. jaanuaril toimub Miina Härma Gümnaasiumis avamis- ja tänuüritus „Loodus kutsub”, millega pühitsetakse sisse uuenduskuuri läbinud loodusainete õppeklassid.

Lisaks saavad tunnustatud kooli tublimad loodusainete õppurid ja nende vanemad. Üritus algab kell 15:30.

Terve suve ja sügise väldanud remont on jõudnud lõpule ning nüüdsest on MHG koolipere käsutada moodsa ilmega bioloogia, keemia, geograafia ja füüsika õppeklassid. Nii toetajaid, panustajaid, tööde teostajaid, õpilasi, kes uuenenud õpikeskkonnas iseäranis suurt tublidust üles on näidanud, ja nende vanemaid ootavad kolmapäeval pärast tundide lõppu ees huvitavad käed-külge ülesanded igas renoveeritud klassis.

Peatähelepanu all on eelkõige lapsevanemate tunnustamine, tänu kelle panusele on MHG õpilaste tulemused loodusainetes nii koolisiseselt kui võistlustel väljaspool kooli olnud silmapaistvad. Lisaks on oodatud ka kooli praegused gümnaasiumieelikud – 7.-9. klass – koos oma vanematega, et koolis toimuvast rohkem aimu saada. Pärast ülesannetega rinda pistmist ning uuenenud klassidega tutvumist tunnustatakse kooli aulas kõiki asjaosalisi.

Ürituse eeldatav kestus on ligikaudu kaks tundi.

Lisainfo

Ene Tannberg,  tel 5336 5447

Viimati muudetud 28.01.2020