Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Neljapäeval on Vabaduse puiesteel liikluspiirangud

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Ragnar Vutt Foto: Ragnar Vutt

20. juuni 2022 / Maakaitsepäeva tähistamiseks suletakse neljapäeval, 23. juunil kell 7.00 – 19.00 liiklusele Vabaduse pst lõigus Uueturu – Kaarsild. Liiklus toimub sel ajal Narva maantee kaudu.

Poe tänava juurde ja väljapääs on Ülikooli tänava kaudu ja ületusega üle Küüni tänava. Autodele on endiselt avatud turuhoone parkla, kaubamaja parkla ning linnaraamatukogu parkla. Turismibussidele luuakse täiendavad parkimiskohad Magistri tänava parkla lähedale Lutsu monumendi juurde.

Taksodele luuakse kolm peatumiskohta Uueturu tänavale Kaubamaja parklasse ning kolm kohta Magistri tänava parkla lähedale Lutsu monumendi juurde.

Liiklusskeem

Liiklusskeem

Liiklusskeem

Liiklusskeem

Bussiliinid 6, 7 ja 13:

Liiklusskeem

Bussiliin nr 6 ajutine teekond väljuval suunal on Võidu sild – Narva mnt – Vene ring – Sauna tn – Kroonuaia tn ja siseneval suunal Lai tn – Vabaduse sild – Vene ring – Narva mnt – Võidu sild. Teenindamata peatused väljuval suunal on Vabaduse pst, Raeplats, Palmihoone ja siseneval suunal Palmihoone, Raeplats. Väljuval suunal on peatuse Vabaduse pst asenduspeatus Soola, peatuse Raeplats asenduspeatus on Linnamuuseum ja Palmihoone peatuse asenduspeatus on Kroonuaia. Siseneval suunal Palmihoone peatuse ajutine peatus paigaldatakse Lai tänavale (Botaanika aia vastu), Raeplats peatuse asenduspeatus on Atlantis.

Bussiliin nr 13 ajutine teekond väljuval suunal on Võidu sild – Narva mnt – Vene ring – Sauna tn – Kroonuaia tn ja siseneval suunal Kroonuaia tn – Kroonuaia sild – Vene ring – Narva mnt – Võidu sild. Teenindamata peatused väljuval suunal on Vabaduse pst, Raeplats, Palmihoone ja siseneval suunal Palmihoone, Raeplats. Väljuval suunal on peatuse Vabaduse pst asenduspeatus Soola, peatuse Raeplats asenduspeatus on Linnamuuseum ja Palmihoone peatuse asenduspeatus on Kroonuaia. Siseneval suunal Palmihoone peatuse asenduspeatus on Vene, Raeplats peatuse asenduspeatus on Atlantis.

Bussiliin nr 7 ajutine teekond väljuval suunal on Võidu sild – Narva mnt – Vene ring ja siseneval suunal Vene ring – Narva mnt – Võidu sild. Teenindamata peatused väljuval suunal on Vabaduse pst, Raeplats, Vabaduse sild ja siseneval suunal on Palmihoone, Raeplats. Väljuval suunal on peatuse Vabaduse pst asenduspeatus Soola, peatuse Raeplats asenduspeatus on Linnamuuseum ja Vabaduse sild asenduspeatus on Vene. Siseneval suunal Palmihoone peatuse asenduspeatus on Vene ja Raeplats peatuse asenduspeatus on Atlantis.

Ürituse korraldaja on Kaitseliidu Tartu Malev, Akadeemiline malevkond, tel 53487656, [email protected]

Viimati muudetud 20.06.2022