Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Ootame noori osalema linnalaagris „Karupoja suveseiklus“!

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia pressiteade

Kutse laagrisse

21. mai 2024 / Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed ning Teater Vanemuine kutsuvad osalema suvises linnalaagris „Karupoja suveseiklus“!

Koos muuseumi karuga avaneb lastel võimalus uurida ja avastada karude eluga seotud saladusi. Botaanikaaias saab otsimismängu käigus teada, milliseid taimi karud söövad ja milliseid taimi pesa ehitamiseks kasutavad. Teatris saab Kollaste Kasside juhendamisel kehastuda loomadeks ja teha teatrit ning lõpuks pannakse isegi karud tantsima. 

Linnalaager „Karupoja suveseiklus“ on mõeldud 7–10aastastele noortele. Laager toimub 17.-18. juunil kell 10–15 Tartus ülikooli loodusmuuseumis, botaanikaaias ja Vanemuise teatris.  

Linnalaagri osalemistasu on 58 eurot lapse kohta. Tasus sisaldub mõlema päeva lõunasöök. Laagris osalemiseks on vaja eelnevalt registreeruda e-kirjaga [email protected]. Registreerudes palume kirjutada lapse nimi, vanus, vanema kontakt (e-posti aadress ja telefon), vajadusel muu täpsustav teave lapse kohta (nt toiduallergiad).  

Laagris on kohtade arv on piiratud, seega kohti jätkub vaid kiirematele. Linnalaager „Karupoja suveseiklus“ toimub Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia ning Vanemuise teatri koostöös. Kõik küsimused laagri kohta saata e-kirjaga [email protected]

Viimati muudetud 21.05.2024