Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

OTSEÜLEKANNE: Tartu südalinna kultuurikeskuse arhitektuurivõistluse avaseminar

16. jaanuar 2023 / 16. jaanuaril kell 13 toimub Tartus Lydia hotelli sündmuskeskuses (Ülikooli 14) südalinna kultuurikeskuse rahvusvahelise arhitektuurivõistluse avaseminar, kus tutvustatakse arhitektuurivõistlusest osa võtta soovivatele arhitektidele ja teistele huvilistele võistlustingimusi.

Seminarile eelnevad kell 12 ekskursioonid võistlusalal, mida juhib Tartu linnaarhitekt Tõnis Arjus koos oma meeskonnaga. Nii seminaril kui ekskursioonil osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida: www.tartu.ee/arhitektuurivoistluse_avaseminar  

Seminar on eesti keeles ingliskeelse sünkroontõlkega ja seda saab vaadata ka otseülekande vahendusel.

Ülekande vaatajatel on võimalus esitada esinejatele küsimusi aadressil www.slido.com, parool: 4891218.

2. jaanuaril 2023 kuulutasid Tartu Linnavalitsus ja Eesti Arhitektide Liit välja Tartu südalinna kultuurikeskuse rahvusvahelise arhitektuurivõistluse. Avaliku üheetapilise arhitektuurivõistluse eesmärk on leida Tartu südalinna kultuurikeskuse hoone ja väliruumi rajamiseks parim arhitektuurilahendus. Osalejate ülesanne on projekteerida hoone Tartu linnaraamatukogu, Tartu kunstimuuseumi, sündmuskeskuse ja teiste kultuurikeskust toetavate ruumide jaoks koos elurikka ja mitmekesise pargimaastiku ning inimmõõtmelise avaliku ruumiga. Hoone peab sobituma etteantud asukohta ja miljöösse ning looma terviku Emajõe-äärse linnaruumiga.  
 
Tööde esitamise tähtaeg on 5. mai 2023. Võistlustingimused ja muud materjalid leiab võistluse kodulehelt www.tartu.ee/sudalinna-kultuurikeskuse-arhitektuurivoistlus. Tööd esitatakse riigihangete registri kaudu.
 
Rohkem infot südalinna kultuurikeskuse kohta (eesti keeles): www.tartu.ee/sudalinna-kultuurikeskus

Lisainfo: Tartu südalinna kultuurikeskuse projektijuht Elo Kiivet, [email protected]; +372 5656  9674.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 16.01.2023