Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Pühapäeval toimuvad Tartu raekoja platsil jõuluvanade talimängud

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Jõuluvanad saabuvad rongkäiguga raekoja platsile Foto: Susan Must

16. detsember 2022 / Eesti Jõuluvanade Selts ning Jõululinn Tartu korraldavad neljandal advendipühapäeval Valguskülas jõuluvanade talimängud.

Sportlike jõuluvanade rongkäik liigub mööda Küüni tänavat ja habemeterohke vaatepildi nägemiseks tasub kohal olla umbes kell 15.15. Jõuluvanade talimängud algavad raekoja platsil kell 15.30. Mänge kommenteerib legendaarne telehääl Marko Kaljuveer ja koos jõulutaatidega saab võistlustulle astuda ka 10 peret.

Talimängude järel kell 17.00 algab Raekoja platsil neljanda advendiküünla süütamise tseremoonia. Seekord edastavad tervitused Tartu abilinnapea Mihkel Lees ja Tartu Soome koguduse õpetaja ja Tartu Hooldekodu kaplan Urmas Oras. Selle aasta advendiküünla süütamise tseremooniad on lavastanud näitleja ja lavastaja Kaili Viidas.

Nädalavahetus algab Valguskülas juba reedel kell 19 tule- ja trummietendusega.  Laupäeval kell 12.00 jagab Tartu Regiooni Energiaagentuur kasulikke energianippe talveajaks ning kell 17.00 kutsub Tartu ukraina kogukond kõiki Ukraina-Eesti ühiskoori ukraina jõululaulude kontserdile.

Pühapäeval kell 11.00 jätkuvad jõulused kohtumised lastekirjanikega ning samal ajal on võimalik osa võtta ka uisukoolist.

Valgusküla ootab kõiki külla 8. jaanuarini ning uisuväljak on avatud 26. veebruarini.

Hendrik Kuusk

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1123
Mob: 5393 3648

Viimati muudetud 16.12.2022