Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Pühapäevani saab kandideerida Tartu Noorte Töömalevasse

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

Noored maasikapõllul

18. mai 2023 / Kuni 21. maini on kõigil 13-19aastastel Tartu noortel võimalik kandideerida Tartu Noorte Töömalevasse. Noori oodatakse tänavu nii lasteaeda, raamatukogusse, maasikapõldudele kui ka toidukulleriteks.

Rohkem infot selleaastaste rühmade kohta vaata siit: https://tntk.tartu.ee/tartu-noorte-toomalev/ruhmad/

Maleva aktiivi liikme Roosi hinnangul on malev andnud talle palju – erinevaid töökogemusi, palju uusi tuttavaid, päevituse ja maasikaid korjates on lisaks saanud ka maasikatest kõhu täis süüa. „Ma olen õppinud paremini suhtlema,” ütleb Roosi. Just sotsiaalsete oskuste arendamine on maleva juures väga oluline osa, mida arendatakse läbi rühmaga koos töötamise ja ühistegevuste. Ka juba 10 aastat malevaga seotud olnud rühmajuht Mattias kinnitab, et malev on kõige ägedam suvine kogemus: „Saab raha, uusi kogemusi ja väga palju uusi sõpru”.

Mida malevasse registreerimisel silmas pidada? Esiteks vaata kindlasti üle, et oleksid Tartu linna sisse kirjutatud. Teiseks on malevarühma valides oluline vaadata, et saaksid kindlasti osaleda kõikidel malevarühma kuupäevadel ja ühistegevustel. Kolmandaks vali välja kolm rühma, mis sulle kõige rohkem huvi pakuvad ning mis sulle ajaliselt sobivad. Viimane ja kõige olulisem asi – ole valmis ägedateks kogemusteks, uuteks tutvusteks ja vahvaks suveks!

Malevasse saab registreerida siit: https://linnaportaal.tartu.ee/malev_nt/ylevaade?toetus=1707

Sel aastal on lisaks ka kaks Eesti-Ukraina segarühma, ukraina keeles leiab info siit: https://tntk.tartu.ee/uudised/регистрация-в-молодёжный-трудовой-ла/

Viimati muudetud 18.05.2023