Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Puiestee tänava ehitustööd liiguvad järgnevasse etappi

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Puiestee tänav

22. juuli 2021 / Esmaspäevast kuni oktoobri keskpaigani suletakse läbivale liiklusele Puiestee tänav lõigus Muru tn – Narva mnt. Narva maantee poolt on sõit Puiestee tänavale suletud kõikidele sõidukitele. Kohalikele võimaldatakse juurde- ja väljapääsud Liiva ja Lubja tänava kaudu. 

Ümbersõiduteekond jääb endiseks Narva mnt – Jõhvi mnt – Jõgeva mnt ja vastupidi. Lõik Muru tn – Narva mnt vahel suletakse 26. juulil kell 9.

Ümbersõit

Bussiliiklus

Buss nr 4 sõidab marsruudil Narva mnt - Peetri - Lubja - Kalmistu - Aru - Muru - Puiestee – Põllu – Kummeli - Vahi ring - Kruusamäe - Muru – Aasa – Nurme - Peetri - Narva mnt. Väljuval suunal on Peetri kiriku asenduspeatus Peetri ja siseneval suunal on ajutine peatus paigaldatud Narva mnt-le kiriku juures olevale parkimisalale. Risti ajutised peatused on paigaldatud Peetri tänavale (Liiva - Peetri ristmiku lähistele). Aiandi peatus asub ajutiselt Muru tänaval (Aru-Muru ristmiku lähistel). Kesklinnast tulles läbitakse Põllu ja Välja peatuseid, kesklinna suunas sõites neid ei läbita ja asenduspeatuseks on Muru. Üks ajutine peatus on paigaldatud Aasa tänavale (Aasa – Nurme) ristmiku lähistele. Nurme ajutine peatus on paigaldatud Peetri tänavale (Peetri - Nurme ristmiku lähistele). 

Buss nr 9 sõidab Narva mnt – Peetri - Lubja - Kalmistu - Aru - Muru – Puiestee – Põllu – Kruusamäe – Narva mnt. Peetri kiriku asenduspeatus on Peetri. Risti ajutine peatus on paigaldatud Peetri tänavale Liiva ja Peetri ristmiku lähistele. Aiandi peatus asub ajutiselt Muru tänaval Aru ja Muru ristmiku lähistel. Põllu ja Muru peatust teenindatakse taas.

Buss nr 10 sõidab Narva mnt - Peetri - Lubja - Kalmistu - Aru - Muru - Puiestee - Muru – Aasa – Nurme - Peetri  - Narva mnt.  Väljuval suunal on Peetri kiriku asenduspeatus Peetri ja siseneval suunal on ajutine peatus paigaldatud Narva mnt-le kiriku juures olevale parkimisalale. Risti ajutised peatused on paigaldatud Peetri tänavale (Liiva - Peetri ristmiku lähistele). Aiandi peatus asub ajutiselt Muru tänaval (Aru-Muru ristmiku lähistel). Üks ajutine peatus on paigaldatud Aasa tänavale (Aasa – Nurme) ristmiku lähistele. Nurme ajutine peatus on paigaldatud Peetri tänavale (Peetri - Nurme ristmiku lähistele).

Ööliin nr 21 sõidab Kruusamäe - Kummeli - Vahi ring - Kummeli - Kruusamäe - Nurme - Peetri – Narva mnt. Peetri kiriku asenduspeatus on Peetri ja tagasisuunal suunal on Peetri kiriku ajutine peatus paigaldatud Narva mnt-le kiriku juures olevale parkimisalale. Peatub Kummeli ja Muru peatuses. Põllu ja Välja peatust ei teenindata, asenduspeatus on Muru. Nurme ajutine peatus on paigaldatud Peetri tänavale (Peetri - Nurme ristmiku lähistele). Risti ajutine peatus on paigaldatud Peetri tänavale (Liiva - Peetri ristmiku lähistele)

Tööde teostaja on Tref AS. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutavad Tõnis Tagel (tel 511 3701, tonis@tref.ee) ja Andre Künnapuu (tel 53544652, andre.kynnapuu@tref.ee).

Viimati muudetud 28.07.2021