Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Puiestee tänaval algavad pikaajalised tee-ehitustööd

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Tänav on teetöödeks suletud Foto: Juhan Voolaid

8. august 2022 / Puiestee tänav suletakse Narva mnt – Roosi tn lõigus liiklusele 9. augustist novembri lõpuni.

Ehitustööd toimuvad mitmes etapis. Esmalt suletakse liikluseks lõik Narva mnt – Roosi tn. Orienteeruvalt septembri keskpaigas suletakse lisaks ka  Puiestee tn – Roosi tn ristmik. Asfalteerimise ajaks suletakse lühiajaliselt ka Narva mnt – Puiestee tn ristmik.

Esmalt alustatakse Puiestee tänaval ettevalmistustöödega, et alustada kaevetöödega sademeveetorustiku paigaldamiseks. Ettevalmistavate freesimistöödega alustatakse 08.08.2022. Kõikide kohalikega kooskõlastatakse juurde ja väljapääsud.

Kogu läbiv liiklus (ka bussiliinid) suunatakse ümbersõitudele mööda Raatuse, Jaama, ja Roosi tänavat.

Raskeveokitel on soovitav kasutada ümbersõiduks Rõõmu – Viira tee,  Aovere – Luunja tee, Jõhvi – Tartu mnt ja vastupidi.

Tee-ehitus toob kaasa ka muutused bussiliikluses.

Bussiliin nr 7 ümbersõidutee on Narva mnt – Muuseumi tee – Raadiraja ja vastupidi. Läbimata peatused on Narvamäe ja Roosi. Väljuval suunal Narvamäe peatuse asenduspeatus on Peetri ja Roosi peatuse asenduspeatus on Jänese. Siseneval suunal asendab peatused Roosi ja Narvamäe peatus Orava.

Bussiliin nr 9 ümbersõidutee on Puiestee – Kasarmu – Peetri – Narva mnt ja vastupidi. Läbimata peatused on Kasarmu, Narvamäe, Peetri. Kasarmu peatuse ajutised peatused paigaldatakse Puiestee tänavale (Kasarmu tänavast natuke Annelinna suunas), Narvamäe ja Peetri peatuse asenduspeatus on Jänese.

Bussiliin nr 10 ümbersõidutee on Jaama tn – Narva mnt – Puiestee ja teises suunas Puiestee – Narva mnt – Vene ringil tagasisõit – Jaama tn. Läbimata peatused on Puiestee, Kasarmu, Narvamäe. Bussiliin peatub peatustes Paju ja Jaama, mis asendavad Puiestee peatust. Kasarmu peatuste ajutised peatused paigaldatakse Jaama tänavale (Roosi – Jaama ristmiku lähistele) ja Narvamäe peatuste asenduspeatused on Peetri kirik.

Liikluskorralduse muudatustega saab tutvuda siin 

ja busside ümbersõiduteedega siin.

Tööde teostaja on Tref AS.  

Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutav pädev isik: Tõnis Tagel (tel 511 3701, tonis@tref.ee; andre.kynnapuu@tref.ee).

 

Hendrik Kuusk

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1123
Mob:

Viimati muudetud 08.08.2022