Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Raatuse-Puiestee ristmikul tehakse pühapäeval ja esmaspäeval teetöid

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Raatuse-Puiestee ristmik

8. september 2021 / Kaevetööde ja asfalteerimistööde tõttu toimuvad 12. ja 13. septembril Raatuse tn ja Puiestee tn ristmiku juures tee sulgemised.

Pühapäeval kell 8.00 – 20.00 on Puiestee tänav ristmikul täielikult suletud. Raatuse tänavalt pääs Puiestee tänavale puudub. Raatuse tänavale on võimalik sõita lähenedes Narva mnt poolt. Ümbersõit on kavandatud Puiestee – Jaama – Narva mnt ja Narva mnt – Fortuuna .

Bussiliin nr 10 sõidab Puiestee – Raatuse – Jaama – Puiestee ja vastupidi Puiestee – Jaama – Narva mnt. Puiestee ajutine peatus on paigaldatud Jaama tänavale Pärna tn – Jaama tn ristmiku lähistele, Kasarmu ajutine peatus on paigaldatud Jaama tänavale Roosi tn – Jaama tn ristmiku lähistele. Narvamäe peatuse asenduspeatus on Peetri. Busside skeem

Esmaspäeval alates kell 8.30 asfalteeritakse Puiestee - Raatuse ristmikut. Mõlemasuunaline läbipääs tagatakse ja kasutatakse ka reguleerijaid. Pääs Puiestee tänavalt Raatuse tänavale ja väljapääs Raatuse tänavalt Puiestee tänavale on suletud.

Töid teeb Frendit Infra OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab objektijuht Rain Kaldoja (tel 56359206, rain@frendit.ee).

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 08.09.2021