Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Rahvastikutoimingute osakonna vastuvõtuaega saab veebis broneerida

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

pulmad Foto: Mana Kaasik

6. detsember 2022 / Rahvastikutoimingute osakond (Tiigi tn 12) on linlaste mugavamaks teenindamiseks valmis saanud vastuvõtuaegade elektroonilise broneerimissüsteemiga.

Tartu linna kodulehel saab nüüdsest endale sobiva aja valida abiellumisavalduse, abielu lahutamise avalduse ja vajadusel ka nimemuutmise avalduse esitamiseks. Muude perekonnaseisutoimingutega seotud küsimuste ja dokumentide taotlemise korral teenindatakse inimesi Tiigi tn 12 kontoris jooksvalt.

Rahvastikutoimingute osakonna Küüni tn 5 asuvasse kontorisse paigaldatud järjekorraautomaat. Seal teenindatakse inimesi rahvastikutoimingute küsimustes, milleks on põhiliselt elukohaga seotud teemad ja isikukoodide moodustamine välisriigi kodanikele.

Abiellumisavaldust, abielu lahutamise avaldust ja isikukoodi andmise taotlust saab esitada üksnes isiklikult kohale tulles. Kõikides muudes rahvastiku- ja perekonnaseisutoimingute küsimustes on võimalik esitada teade-taotlus e-rahvastikuregistris https://www.rahvastikuregister.ee/ või digitaalselt allkirjastatult e-posti teel [email protected] või [email protected].

Täpsemalt Tartu linna veebilehel

Viimati muudetud 06.12.2022