Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°

Registreerimine Tartu ettevõtlusnädala üritustele on avatud

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

ettevõtluskoolitus

20. september / 1.–6. oktoobrini toimuva Tartu ettevõtlusnädala moto on „Samm sinu unistusteni!“. Registreerimine arvukatele huvitavatele üritustele on avatud!

Ambitsioonikate ärimudelite rakendamise näpunäidete kõrval tutvustatakse kavalaid müügivõtteid ja rohkeid nupukaid lahendusi nii tootearenduses, ekspordis, müügis kui ka teistes valdkondades.

Tänavuse ettevõtlusnädala avakonverentsi pealkirjaks on „Ettevõtlus ja ärivaim“. Tulevikumajandusest, investeeringutest, värbamisest, ettevõtja isikust ja juhi kehakeelest räägivad Raul Eamets, Arno Kütt, Jevgeni Kabanov, Rein Lemberpuu, Kei Karlson, Rain Rannu ja Inga Lunge. Konverentsi modereerib Urmas Kõiv.

Nädala jooksul toimuvad konkursid, näitused, seminarid, õpitoad, konverentsid ja infopäevad, korraldatakse õppemänge ja külastatakse ettevõtteid.

Tartu ettevõtlusnädala eesmärk on tutvustada ettevõtlust kui eluviisi, teadvustades ja tunnustades ettevõtja rolli linna arengus, julgustades inimesi tegelema ettevõtlusega, soodustades linna ja ettevõtete vahelist koostööd ning innustades ettevõtlust noorte seas.

Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik – kooliõpilastest juba tegutsevate ettevõtjateni. Nädalat koordineerib Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond.

Kõik ligi 80 Tartu ettevõtlusnädala üritust on osalejatele tasuta.

Registreeruda ja ettevõtlusnädalal pakutavaga programmiga saab tutvuda Tartu linna ettevõtluse koduleheküljel: https://www.tartu.ee/et/ettevotlusnadal.

Ettevõtlusnädalat korraldatakse alates 2005. aastast. Iga aastaga on kasvanud nii pakutavate ürituste kui ka osalejate arv. Eelmisel aastal külastas Tartu ettevõtlusnädalat kokku ligi 3700 inimest, kellele pakuti üle 70 ettevõtlusteemalise ürituse.

Lisainfo:
Siim Espenberg, Tartu linnavalitsuse ettevõtluse arengu peaspetsialist, tel 736 1193, 526 2195;
Alo Lilles, Tartu linnavalitsuse ettevõtluse arengu peaspetsialist, tel 736 1196, 5645 2311.

Viimati muudetud 12.12.2018