Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Registreerumine Tartu kunsti aastanäitusele 2022!

Tartu Kunstimaja pressiteade

10. november 2022 / Tänavuse näituse kujundaja Enn Tegova arvab, et on viimane aeg hakata valmistuma tõsiseks esinemiseks ning paneb kõigile südamele üllatada külastajaid meie linna kunstielu kõrge tasemega. Osaleda võib üle Eesti ning kujundajal on kavatsus tööde väljavalimiseks kutsuda kokku žürii.

Iga kunstnik saab esitada maksimaalselt kaks teost/komplekti, mille materjalis, tehnikas ja vormis ei ole piiranguid. Teoste informatsiooni ja pildifailid saab esitada Tartu Kunstimaja kodulehel oleval vormil.

Nagu eelminegi aasta, saab ka seekord soovi korral panna oma näitusel olevad teosed üles NOBA kunstimüügikeskkonda. Selleks tuleb teoste lisamisel märkida ära ka nende müügiks soovitav lõplik hind. Arvestada tuleb sellega, et juhul kui teos müüakse NOBA kaudu, saavad nemad sellest hinnast 20% komisjonitasu. Hinnad kuvatakse ka näitusesaalis ning otsemüügi korral komisjonitasu ei arvestata. Näiteks: kui teose müügihind on 1000 eurot, siis näitusesaalist müügi korral saab kunstnik kätte 1000 eurot, NOBA kaudu toimunud müügi korral 800 eurot. Teosed jäävad ka peale näituse lõppu NOBA keskkonda, kuid neid saab sealt soovi korral väga lihtsalt eemaldada.

Registreerumine Tartu kunsti aastanäitusele 2022 lõppeb 13. novembri südaööl!

Lisainfo:

Enn Tegova
[email protected]
551 8344

Elika Kiilo-Kulpsoo
Tartu Kunstimaja projektijuht
[email protected]
5392 0603

www.kunstimaja.ee
Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26) on avatud K–E 12–18. Näitused on tasuta.
Tartu Kunstimaja näitusetegevust toetavad Tartu Linnavalitsus ja Eesti Kultuurkapital.

Viimati muudetud 10.11.2022