Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

See nädal toob Tartu Valguskülasse päkapikukooli ja uisudisko

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Uisutaja 2021. aasta uisuballil Foto: Timo Arbeiter

30. november 2022 / Reedel avatakse raekoja platsil uisuväljak ja pühapäeval süüdatakse teine advendiküünal.

Uisuväljaku valmimine lükkus tehnilise viperuse tõttu pisut edasi, kuid juba nädala lõpus saab uisud jalga tõmmata. Reedel, 2. detsembril algusega kell 19 valib uisudiskol muusikat näitleja ja DJ Henessi Schmidt. Laupäeval peetakse Suudlevate Tudengite ümber aga uisuballi.

Juba 1. detsembril on nii väikesed kui suured jõulusõbrad oodatud Lotte Päkapikukooli ja kell 17.30 algab meisterdamispaviljonis Ukraina teemaline töötuba „Ukraina südames“.

Reedel kell 17.30 saab meisterdamispaviljonis Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi töötajate juhendamisel valmistada jõulumängu.

3. detsembril kell 15 tutvume Valguskülas erinevate koeratõugudega.

Teisel advendil peetakse Raamatupühi ning kell 12 ootavad klaaspurkidest lühtri all huvilisi lastekirjanikud Kristin Kongi ja Sirily Oder.

Teisel advendiküünla süütamise tseremoonial kell 17 edastavad tervitused abilinnapea Priit Humal ja Tartu Maarja koguduse õpetaja Timo Švedko. Samal ajal täidab raekoja platsi ka valgusetendus, mida saab vaadata igal järgneval täistunnil kuni kella üheksani õhtul. Selle aasta advendiküünla süütamise tseremooniad on lavastanud näitleja ja lavastaja Kaili Viidas.

Nädalasse mahub veel mitmeid sündmusi ja kohtumisi. Jõululinna programmiga saab lähemalt tutvuda aadressil https://joululinntartu.ee/programm.

Hendrik Kuusk

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1123
Mob:

Viimati muudetud 30.11.2022