Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-2°
-2°

Sel nädalal tehakse teetöid Ülenurme ja Aianduse tänava ristmikul ning Vabaduse puiesteel

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Teetööd Foto: Ove Maidla

23. november 2021 / Reedeni on teetööd Ülenurme ja Aianduse tänava ristmikul, laupäeval piiratakse liiklust Vabaduse puiesteel.

23. novembrist kuni 26. novembrini tehakse soojatorustiku avariitöid Ülenurme ja Aianduse tänava ristumisel. Tee on läbivale liiklusele suletud. Ümber saab sõita kasutades Ploomi ja Pihlaka tänavat.

Töid teeb Giga Ehitus OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab projektijuht Margus Vares (tel 5137578, giga@giga.ee; margus@giga.ee). Liiklusskeem

Vabaduse puiesteel paigaldatakse laupäeval, 27. novembril maakaablit. Kell 8-18 on suletud pool sõiduteed Vabaduse pst 4 juures (Magistri parkla sissesõidu juures). Tööde alal tagatakse kahesuunaline läbipääs, kuid liiklemistingimused on väga kitsad. Vabaduse pst bussipeatus on nihutatud Gildi tänava poole. Kell 8-13 on suletud ka sissepääs Magistri parklasse. Pääsuks sinna tuleb kasutada Munga tn – Kompanii tn – Gildi tn.

Töid teeb Pental Elekter OÜ. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab Marko Pent (tel 56983251, pental@pental.ee).Liiklusskeem

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 23.11.2021