Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-21°
-21°

Shell Helix Rally Estonia heategevusliku oksjoni tulu läheb vähiravifondile Kingitud Elu

Shell Helix Rally Estonia pressiteade

15. august 2019 / Kuu aega tagasi Eesti ja maailma autospordisõpru rõõmustanud Shell Helix Rally Estonia, mis oli esimest korda korraldatud ametlik WRC promotsiooniralli, pakub kõigile võimaluse soetada endale väärtuslik suveniir ajalooliselt rallilt ja anda sellega oma panus heategevusse.

 

Osta.ee oksjonikeskkonnas toimub heategevuslik oksjon, kus on pakkumistele avatud Shell Helix Rally Estonia 2019 võidušampanja pudel koos puidust karbiga. Nii pudeli kui karbi peal on ralli võitjate Ott Tänaku ja Martin Järveoja autogrammid.

 

Šampanjapudel on sama, millest pritsis Ott Tänak šampanjat Shell Helix Rally Estonia poodiumil ja see on arusaadavalt tühi. Unikaalse suveniiri omandamise kõrval tehakse oksjoniga heategu, kui kogu oksjonist saadav tulu läheb vähiravifondile Kingitud Elu, mis on oma viie ja poole tegutsemisaasta jooksul toetanud üle 900 inimese.

 

Shell Helix Rally Estonia heategevuslikul oksjonil saab pakkumisi teha siin: https://www.osta.ee/shell-helix-rally-estonia-rariteetne-voidusampanja-…

 

Oksjon lõppeb pühapäeval, 18. augustil kell 20.00

 

Heade soovidega,

Margus Kiiver

Shell Helix Rally Estonia

Estonian Autosport Events MTÜ

Press Chief

 

Mob:   +372 5664 1068

e-mail: margus@rallyestonia.com

rallyestonia.com

facebook.com/rallyestonia

twitter.com/RallyEstonia

instagram.com/rallyestonia

 

Viimati muudetud 15.08.2019