Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-21°
-21°

Sotsiaalhoolekande konverentsil käsitletakse ellujäämiskunste

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

sotsiaalkonverents

6. oktoober 2020 / 28. oktoobril toimub Tartus sotsiaalhoolekande konverents teemal „Ellujäämiskunstid muutunud maailmas“.

Konverentsi teemad lähtuvad selleaastasest kogemusest, mil viiruse levik muutis meie igapäevaelu ning paljud tööd pidid ühtäkki tehtud saama iseseisvamalt ja üksikumalt kui kunagi varem. Töötamine ja õppimine kodus, aja ja ruumi jagamine mitmel rindel ja klienditeenindus ilma otsese kontaktita on andnud paljudele nii avastamisrõõmu kui ka suuri väljakutseid.

Kuidas korraldada distantsilt kliendisuhteid? Mil moel töötada kodustes tingimustes, kus sageli on palju segajaid? Kuidas kõige selle juures, mida viiruse levik kaasa tõi, säilitada vaimne ja füüsiline tervis? Neid küsimusi aitab lahti mõtestada tänavune sotsiaalhoolekande konverents. Konverentsi muudab sidusaks moderaator ja muusik Marek Sadam.

Konverentsile oodatakse oma töös sotsiaalküsimustega kokku puutuvaid spetsialiste. Osalustasu on 50 eurot. Konverents toimub V Spa konverentsikeskuses ning sel korral ka veebiülekandena nendele, kes ei soovi kohale tulla või ei mahu saali võimalike piirangute tõttu. Konverents on kõikidele osalejatele kuu aega veebist järelvaadatav.

Registreerumine on avatud kuni 23. oktoobrini https://www.tartu.ee/et/eform/submit/hoolekandekonverents.

Konverentsi korraldab Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakond.

Lisainfo: sotsiaal- ja tervishoiuosakonna vanemspetsialist Riin Saaremõts, tel 7361 322; 5309 9138.

Päevakava

Viimati muudetud 04.01.2021