Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
21°

Sügisvaheajal saab lustida Jääaja Keskuses

Jääaja Keskuse pressiteade

24. oktoober /

Sel sügisvaheajal saavad suured ja väiksed veeta harivalt ja mõnusalt aega Jääaja Keskuses, kus on mänguliselt sisustatud terve vaheaeg.
Jääaja Keskuses leiab selleaastasel sügisvaheajal aset põnev eriprogramm, mille eesmärgiks on lisaks harivale keskusele pakkuda lastele mõnusaid mänge ja lustakaid tegevusi. Selle tarbeks tuleb keskusesse külla hea sõber Vudila mängumaa, kellel on plaan vallutada killuke igal keskuse korrusel. Vudila toob endaga kaasa mõnusad mängud, mis sobivad igas vanuses lastele ja miks mitte ka täiskasvanutele. Vudila kaasamise eesmärgiks on pakkuda ekspositsioonidega tutvumise vahepeale ka lõbusaid ja aktiivseid tegevusi – ikkagi koolivaheaeg ju!
Lisaks ootab kõiki huvilisi reedel, 28. oktoobril kell 14.00-16.00 lumekuninganna Elsa ja Anna, kes mängivad ja tegelevad lastega üle terve keskuse. Laupäeval, 29. oktoobril kell 13.00-15.00 toimub sügiseteemaline meisterdamistöötuba igas vanuses huvilistele. Lisaks on võimalik koos sõprade või terve perega proovida uut Lotte interaktiivset loodusteemalist lauamängu. Muidugi ei puudu ka põnevad üllatused ning terves majas toimub kingituste rohke aaretejaht. Hea võimalus veeta hariv ja tegevusi täis päev põnevas Jääaja Keskuses.
2012. aasta turismiobjektiks ja aasta keskkonnateoks valitud Saadjärve kaldal paiknev Jääaja Keskus on populaarteaduslik meelelahutuskeskus, mille eesmärgiks on tutvustada jääaega, selle jälgi Eestimaal ning anda aimu meie tulevikust. Jääaja Keskuse peamisteks tõmbeobjektideks on elusuuruses mammutid, lastele mõeldud mängukoobas ning igas vanuses külastajate jaoks põnevad interaktiivseid tegevused. Jääaja Keskus koos kohvikuga on avatud teisipäevast pühapäevani kell 11-18.
Täpsem info: http://jaaaeg.ee/et/sugisvaheaeg/
 
Lisainfo:
Sigrid Sepp
Turundusjuht
Jääaja Keskus
5911 3753
sigrid.sepp@jaaaeg.ee

 

Viimati muudetud 26.10.2016