Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Suur ühissuudlus ja kontsertetendus Tartu raekoja platsis. Kiirematele musitajatele parimad kohad

Tartu 2024 pressiteade

Kontsertetendusel „Suudlev Tartu“ esineb palju armastatud lauljaid Foto: Reigo Teervalt

2. mai 2024 / Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 tähistab 18. mail kell 21.30 Eesti Eurovisioonil osalemise 30. aastapäeva suurejoonelise kontsertetendusega „Suudlev Tartu“, mis kulmineerub ühissuudlusega Tartu Raekoja platsil.

Tasuta kontsertetendusele oodatakse tuhandeid suudlejaid. “Neid, kes on kindlasti nõus ühel ja samal ajal sümboolseks lembehetkeks, kutsume üles registreerima endale Piletikeskuse kaudu 0-pilet, mis tagab muuhulgas ka parema koha kontserdi vaatamiseks,” toob välja Tartu 2024 teabe- ja turundusjuht Marili Vihmann.

Ühissuudlus võib olla romantiline suudlus, põsemusi sõbrale, embus või vanema põsemusi lapsele. “Eestimaalaste ühine lembehetk on pühendatud seksuaalteadlikkusele, mis on Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 üks teemasid,“ lisab Tartu 2024 teabe- ja turundusjuht.

Kontsertetendusel astuvad üles eestlaste poolt palavalt armastatud 20 eurolauljat, kelle seas on ka 2014. aasta lauluvõistluse võitja Conchita Wurst. Suursündmus toimub täpselt nädal peale Malmös Eurovisiooni võitja selgumist. Korraldajad ootavad ühissuudlusele tuhandeid suudlejaid.

Teiste seas astuvad üles Victor Crone, Lenna Kuurmaa, Liisi Koikson, Koit Toome, Hanna-Liina Võsa, Jaanika Sillamaa, Ivo Linna, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, Laura Põldvere, Elina Netšajeva, Birgit Sarrap, Getter Jaani, Elina Born, Robin Juhkental, Alika Milova, Uku Suviste, Juhan Uppin ja Stig Rästa.

Kontsertetendusest teeb otseülekande ETV.

Tasuta koha registreerimine.

Viimati muudetud 02.05.2024