Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°
-1°

Suvekampaania #peastRoheline julgustab keskkonnasõbralikumaid valikuid tegema

Tartu loodusmaja ja MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse pressiteade

Keskkond Foto: Ahto Sooaru

30. juuli 2021 / #peastRoheline suvekampaania ärgitab inimesi läbi sõbraliku huumoriprisma keskkonnasõbralikumaid valikuid tegema.

"Kõik, mis biolaguneb, ei ole ju veel muld!" või "Peast roheline olla on uhke ja hää" on vaid mõned näited Tartu loodusmaja ja MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse uue suvekampaania tunnuslausetest, mida augustikuus peamiselt sotsiaalmeediakanalites märgata võib. Kampaania sõnumid keskenduvad sellele, et me kõik väldiksime ühekordset plasti ning mõtleksime rohkem selle peale, mida meist igaüks iga päev saaks keskkonna heaks ära teha. 

Tegemist on keskkonnateadlikkuse suurendamisele keskenduva suvekampaaniaga, mille raames  jagatakse erinevaid üleskutseid ja sõnumeid, mis ärgitavad ja innustavad inimest rohelisemalt mõtlema ja keskkonnasõbralikumaid valikuid tegema. 

Keskkonnast hooliv mõtteviis ja keskkonnasõbralik käitumine puudutab meid kõiki, kuid #peastRoheline suvekampaania on suunatud eelkõige noortele, täiskasvanutele ja lastega peredele, kes suvel palju ringi liiguvad ja külastavad aktiivselt suvesündmusi, sõidavad mööda Eestit ringi ning külastavad erinevaid kohvikuid ja restorane, ostavad tanklakettidest erinevaid jooke, snäkke ja suupisteid. 

Tartu loodusmaja ja MTÜ Peipsi Koostöö Keskus kutsuvad üles kõiki inimesi kampaaniast aktiivselt osa võtma ja sellele hoogu andma. Kuidas täpsemalt? Seda saab uurida kampaania  kodulehelt:  www.tartuloodusmaja.ee/peastroheline.  

Kampaania kestus 29.07 – 31.08.2021. Kõikide osalejate vahel loositakse ka vahvaid auhindu. 

Viimati muudetud 30.07.2021