Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tähtvere puhkepargis suletakse ohtlikuks muutunud skatepark, et 2024 aastal avada seal uus ja kaasaegne rulapark

SA Tartu Sport pressiteade

Skatepark Tähtvere puhkepargis Foto: Margit Saar

11. juuli 2023 / Igapäevaselt paljudele noortele lemmikuks sportimispaigaks kujunenud Tähtvere skatepark on aastatega amortiseerunud ja kasutajatele ohtlikuks muutunud, mistõttu läheb olemasolev skatepark lammutamisele. Lammutustöid teostatakse perioodil 18.-20. juuli.

„Skatepargi seisukord on sõna otseses mõttes iga päevaga kehvem ja võiks öelda, et sealne olukord on kasutajatele väga ohtlik ning vineeri ei ole enam kuskile kinnitada, sest alustalad on mädanenud” sõnas Tähtvere puhkepargi teenindusjuht Auli Solo. “Loodetavasti saame juba sel sügisel alustada uue betoonist skatepargi ehitusega ja kevadel 2024 saame ehk uue ja kaasaegse spordipaiga juba kõigile kasutajatele avada” jätkas Solo.

Tartu linn on eraldanud betoonist skatepargi rajamiseks 822 490 eurot, millest 300 000 eurot tuleb põhieelarvest ning ülejäänud osa linna lisaeelarvest.

„Seni kutsume kõiki spordisõpru kasutama teisi Tähtvere puhkepargi võimalusi, sh näiteks alles maikuus avatud pumptracki rada ja vastavatud välijõulinnakut ning muidugi saavad kõik soovijad kasutada alternatiivina siseskateparki Ilmatsalu tänaval“ viitas Auli Solo ka teistele võimalustele.

Kontakt: Tähtvere puhkepargi teenindusjuht, Auli Solo, 518 5434.

Viimati muudetud 11.07.2023