Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tamme staadionil toimuvad neidude U17 EM-i finaalturniiri B-alagrupi kohtumised ning suur jalgpallifestival

SA Tartu Sport pressiteade

Tamme staadionil toimuvad neidude U17 EM-i finaalturniiri B-alagrupi kohtumised ning suur jalgpallifestival Foto: Ragnar Vutt

12. mai 2023 / 14.–26. maini toimub Eestis suurejooneline jalgpalli EM-finaalturniir, kui siin selgub tänavune neidude U17 vanuseklassi Euroopa meister. Alagrupi kohtumised toimuvad nii Tallinnas, Võrus kui ka Tartus, Tamme staadionil.

A-alagrupi kohtumised peetakse Tallinnas A.Le Coq Arenal ning Kadrioru staadionil, ent Tartus ja Võrus näeb B-alagrupi kohtumisi, kus osalevad Rootsi, Poola, Inglismaa ja Prantsusmaa naiskonnad. 

Tamme staadionil toimuvad kohtumised järgmiselt:

14. mai kell 17: Rootsi – Prantsusmaa 
17. mai kell 19: Rootsi – Inglismaa 
20. mai kell 13: Poola – Rootsi

Lisaks toimuvad kõikides võõrustajalinnades, sh Tartus tüdrukute jalgpallifestivalid, mille eesmärgiks on populariseerida jalgpalli ning kasvatada naisharrastajate arvu Eestis. Festivalid on suunatud 5–12-aastastele tüdrukutele, kes jagatakse tegevuste eel vanusepõhiselt kolme gruppi. Osalejaid ootavad üritustel ees vahvad sportlikud mängud ning lihtsamad jalgpallilised harjutused. Tartus oodatakse neidusid Tamme staadionile, 20. mai kell 11.00–12.00 (registreerimine alates 10.30). Pärast festivali lähevad kell 13.00 Tartu Tamme staadionil vastamisi Poola ja Rootsi koondised.

Pääsmed neidude U17 EM-finaalturniirile on saadaval Piletilevis.

Rohkem infot: www.jalgpall.ee 

Viimati muudetud 12.05.2023