Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
21°

Tammelinna kodukohvikutepäevale oodatakse nii varasemaid kui ka uusi kohvikupidajaid

Tammelinna kodukohvikutepäeva pressiteade

Tammelinna kodukohvikute päev Foto: Joosep Kapsta

8. juuli / Viiendale Tammelinna kodukohvikutepäevale oodatakse usinaid kohvikutepidajaid, kes soovivad 9. augustil jagada ehedaid maitseid ja pakkuda mitmekesiseid tegevusi. Oma kodukohvikut saab registreerida 18. juulini.

Tammelinna kodukohvikutepäeva korraldaja Henry Naritsa sõnul oodatakse tammelinlasi ja Tammelinna sõpru pidama maitsete- ja tegevusterohket ühepäevakohvikut. “Sel aastal toimub kodukohvikutepäev viiendat aastat järjest ja selline järjepidevus ei oleks võimalik ilma tublide kodukohvikutepidajateta, kes on juba aastaid avanud oma kodud sooviga jagada isuäratavaid maitseid ja pakkuda põnevaid tegevusi”. Narits lisas, et eelmisel aastal osales üritusel 35 kodukohvikut ja tänu neile külastas Tammelinna ligemale 6000 külastajat.

“Kohvikutepäev pakub suurepärase võimaluse panna ennast proovile ja täita üheks päevaks unistus päris oma kohvikust,” ütles Karin Parts, kes on mitmel korral pidanud oma aias kodukohvikut. Parts lisas, et kohvikupidajana saad näidata oma aeda, tutvustada pere tegemisi ja pakkuda nii soolaseid kui ka magusaid hõrgutisi otse oma köögist. Vastu saad uusi huvitavaid tutvusi, hulganisti head tuju ja positiivset energiat. “Rahulolu- ja ühtekuuluvustunne, külaliste kiidusõnad ja naerunäod panevad päeva lõpuks ennast imelisena tundma ning uut kohvikutepäeva ootama,” ütles Parts.

Oma kodukohvikut on kõigil võimalik registreerida kuni 18. juulini veebiaadressil www.tammelinnaselts.ee.

Lisateave: Henry Narits, V Tammelinna kodukohvikutepäeva korraldaja, 5330 0980, info@tammelinnaselts.ee

Viimati muudetud 08.07.2020