Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
15°

Täna algas Tartu ettevõtlusnädal

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Konverents Foto: Maido Parv

7. oktoober / Täna, 7. oktoobril algas Tartu ettevõtlusnädal, mille motoks on „Samm sinu unistusteni“.

Ettevõtlusnädala juhatab sisse täna keskpäeval algav konverents "Üks samm unistuseni", kus ettevõtlusega alustamisest, väärtustest, digitaliseerimisest, müügist ja põlvkondade vahetusest räägivad Kirti Asperk, Mart Vainu, Terje Ennomäe, Kati Tikenberg, Urmas Kamdron, Mihkel Tammo, Triin Kask ja Toomas Lepp. Konverentsi avab Tartu linnapea Urmas Klaas

Nädala jooksul toimub hulgaliselt näitusi, seminare, õpitubasid, konverentse ja infopäevi. Korraldatakse õppemänge ja külastatakse ettevõtteid, jagatakse näpunäiteid ambitsioonikate ärimudelite rakendamiseks, tutvustatakse kavalaid müügivõtteid ja nupukaid lahendusi tootearenduses, ekspordis, müügis ja teistes valdkondades.

Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik huvilised – kooliõpilastest juba tegutsevate ettevõtjateni. Kõik ligi 90 Tartu ettevõtlusnädala üritust on osalejatele tasuta.

Ettevõtlusnädalal pakutavaga programmiga saab tutvuda ja registreeruda Tartu linna koduleheküljel: https://www.tartu.ee/ettevotlusnadal.

Tartu ettevõtlusnädala eesmärk on arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse ning innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid tegutsema. Tartu ettevõtlusnädalat on organiseeritud alates 2005. aastast. Nädalat koordineerib Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond.

Lisainfo: Alo Lilles, Tartu linnavalitsuse ettevõtluse arengu peaspetsialist, tel 736 1196, 5645 2311.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 07.10.2019