Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu 2024 laulu- ja tantsupeo meened on nüüd müügil

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Tartu 2024 laulu- ja tantsupeo meened

24. mai 2024 / Tartu laulu- ja tantsupidu on peagi käes ning nüüd saavad osalejad ja külalised ennast sündmusteks valmis panna suviste meenetega. Meenete tellimine on avatud Tartu 2024 e-poes, 10. juunil jõuavad meened müüki ka Sokisahtli poodidesse üle kogu Tartu.  

Laulu- ja tantsupeo meenete valik on väike ja praktiline ning lähtub põhimõttest, et osalejad ja külalised tahaks meeneid kasutada ka pärast peonädala lõppu. Meenete hulgast leiab pusa, T-särgi, rinnamärgi, sokid ja riidest kandekoti.  

Pusa rinnale on kirjutatud Tartu laulupeo pealkiri "Õnn ja rõõm", mis tuletab kandjale iga päev meelde õnne ja rõõmu märgata. Veidi soojem pusa sobib kandmiseks igal aastaajal, aga ka jaanipäeva eel, mil ilm võib üllatada. Kahes värvis T-särgi hulgast leiab oma lemmiku nii rõõmsate värvide kandja kui ka see, kes armastab lihtsat heledat särki.  

Tartu laulu- ja tantsupeo rinnamärk on klassikaline, minimalistlik ning sobib absoluutselt iga peolise rinda. Suvine riidest kandekott on hea mahutavusega ja aitab laulukaare alla ja tantsuplatsile kaasa võtta kõik, mis prooviperioodil vaja läheb. Riidest kott on hea kaaslane ka külalisele, et haarata peole kaasa veepudel, piknikutekk ja muu vajaminev.  

Viimaks lisavad riietusele särtsu kõrged ja madalad sokid, mis jõuavad e-poodi juuni alguses. 

Tee meenetepoodi leiab 2024tartu.100kingitust.ee/tartu-laulu-ja-tantsupidu-2024/ 

Lisainfo: Mari-Liis Koemets, Tartu laulu- ja tantsupeo kommunikatsioonijuht, +372 5345 8898

Viimati muudetud 24.05.2024