Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu kaasav eelarve jätkub aruteludega

Taru linnavalitsuse pressiteade

Kaasava eelarve arutelu Foto: Mana Kaasik

13. juuni 2022 / 14. ja 15. juunil algusega kell 17 toimuvad Spark Demos (Narva mnt 3) kaasava eelarve arutelud, kus ideede autorid tutvustavad oma ideid ning selgub ka 25 ideed, mis lähevad oktoobris toimuvale rahvahääletusele.

14. juunil arutletakse ideede üle, mis koonduvad teemagrupi "Vaba aja veetmise võimalused" alla ning 15. juunil on arutelu teemaks "Linnaruumi korrastamine ja rikastamine". Arutelul tutvustavad ettepanekute autorid oma ideid ning toimub hindamine, mille tulemusena selgub 25 ideed, mis lähevad oktoobri alguses toimuvale rahvahääletusele. Hindamisel osalevad ideede autorid ja kutsutud eksperdid.

Arutelusid modereerib Andrei Liimets. Huvilised on oodatud.

Tartu kaasavasse eelarvesse esitati tänavu 55 ideed, mille teostatavust hindas eksperdikomisjon, edasi pääses 35 ideed. Arutelule ei pääsenud ideed, mis ei olnud teostatavad või ei vastanud kaasava eelarve tingimustele.

Ideedega ja kaasava eelarve käiguga saab tutvuda veebis http://www.tartu.ee/kaasaveelarve

Tartu alustas kaasava eelarvega 2013. aastal ja korraldab seda tänavu kümnendat korda. Praeguseks on kaasava eelarve toel ellu viidud või ellu viimisel kuusteist ideed.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 13.06.2022