Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu koondab info abivajajatest ja abipakkujatest linna kodulehele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

koduleht

18. märts 2020 / Tartu linn avas oma kodulehel keskkonna, kuhu kutsub endast teada andma abivajajaid, abi pakkujaid ja kodanikualgatusi.

Tartu linnavalitsuse poolt vabatahtlike tööd koordineeriva linna turundusjuhi Helen Kalbergi sõnul oodatakse infot kõigilt neilt, kes on Tartus valmis kriisolukorras panustama teiste aitamisse või teavad kedagi, kellel oleks kriisiolukorras abi tarvis. Ühtlasi ootab linn ka teavet juba käimasolevate kodanikualgatuste kohta, mis on suunatud kaaslinlaste abistamisele. "Kodulehel www.tartu.ee/et/tartuaitab on selleks spetsiaalsed tagasisidevormid, mis tuleb ära täita. See võimaldab meil koondada info Tartu piirkonna vabatahtlike ja abistamisega seonduvate kodanikualgatuste kohta, et saaksime eriolukorras kriisiabi Tartu piirkonnas operatiivsemalt organiseerida," selgitas Kalberg.

Kõik vabatahtlikud, kes soovivad eriolukorras tekkivate kitsaskohtade lahendamisel kaasa lüüa, peavad kindlasti olema terved ja valmis panustama oma aega vastavalt konkreetsetele kokkulepetele.

Kõigiga, kes endast kodulehel teada annavad, võetakse vajadusel ühendust.

Rohkem infot www.tartu.ee/et/tartuaitab

Lisainfo: Tartu linna turundusjuht Helen Kalberg tel 513 3929, helen.kalberg@raad.tartu.ee  

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 15.04.2020