Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu liikluspiirangute infot saab tellida meilile

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Liiklusmärk Foto: Sille Võsaste

24. mai 2024 / Tartu linn kutsub üles teeremontide perioodil kasutama liikluspiirangute kaardirakendust (liikluspiirangud.tartu.ee), kus saab infot kõikide liikluspiirangute kohta või tellida teavitus huvipakkuva piirkonna kohta otse meilile.

Veebilehel liikluspiirangud.tartu.ee saab liiklusinfot otsida nii otsingusõna kui ka kaardivaate kaudu. Kaardivaates on näha kõik aktiivsed liikluskorralduse muudatused ning kaarti suurendades on näha piirangute täpne ulatus. Samuti on võimalik näha detailset infot ümberkorralduse põhjuse, kestvuse ja kontaktide kohta.

Lisaks võimaldab rakendus tellida meilile teavituse algavate teetööde kohta. Teavitust saab tellida nii linnaosa kaupa kui ka joonistades kaardile täpselt see ala, mis inimest huvitab. Teavitus saadetakse meilile kõikide algavate sulgemiste kohta huvipakkuvas piirkonnas.

Eelmisel suvel valminud rakendus annab infot kõikide liiklust mõjutavate teetööde kohta. Lisaks on rakenduses välja toodud avalike üritustega seotud teede sulgemised ning ka bussiliinide ümbersõidud. Kaarti uuendatakse pidevalt, mistõttu on värskeim info alati kättesaadav.

Liikluspiirangud.tartu.ee

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 24.05.2024