Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linn arendab rahvusvahelise projekti kaudu sotsiaalset ettevõtlust

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

banner

24. august 2021 / Tartu linn osaleb sotsiaalse ettevõtluse arengu projektis Fostering Social Entrepreneurship Ecosystems post Covid-19 (FOSO POCO). Sel kolmapäeval, 25. augustil toimub FOSO POCO projekti rahvusvaheline kohtumine Tartu Loodusmajas ning veebis.

Üritust korraldab Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakond koostöös Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikuga.
Osalema on oodatud nii ettevõtted kui (sotsiaalset) ettevõtlust toetavad tugiorganisatsioonid, et saada ülevaade kohalikust sotsiaalse ettevõtluse ökosüsteemist, s.h tutvuda teemakohaste heade näidetega, arutleda võimaluste ja kitsaskohtade üle ning osaleda ühes temaatilises töötoas. Töötubades jagatakse praktilisi nõuandeid, kuidas sotsiaalses ettevõtluses oma ideed piloteerida, esitleda ja rahvusvaheliseks laieneda.

Kohtumine toimub inglise keeles ning vajalik on eelregistreerimine. Osalejate vahel lähevad loosi online-piletid sTARTUp Day-le!

Lisainfo ning registreerumine: https://www.tartu.ee/et/kalender/social-entrepreneurship-international-…
FOSO POCO projekti eesmärgiks on paremini mõista ja toetada sotsiaalse ettevõtlusega tegelevaid ettevõtjaid ning töötada välja ettepanekud ja protsessid selle ettevõtlusliigi toetamiseks. Lisaks Tartule osalevad projektis ka Malta ning Cork (Iirimaa).
Projekti raames toimub kolm rahvusvahelist kohtumist. Kolmas kohtumine toimub 30. septembril veebis ning seda viib läbi projektipartner Malta Enterprise. Infot kõigi kolme ürituse kohta leiab jooksvalt: https://tartu.ee/et/ettevotlusprojektid#kaimasolevad-projektid/FOSO-POCO

Projekti rahastab Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises (EASME) COSME programmi raames.
 
Lisainfo: ettevõtluse arengu osakonna valdkonnajuht Katrin Reiljan, tel 5334 5253, [email protected] 

Viimati muudetud 24.08.2021