Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

Tartu linn kutsub 4. märtsil eakaid Eesti Vabariigi 102. aastapäeva kontsertaktusele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

eakate kontsertaktus

2. märts / Tartu eakaid oodatakse kolmapäeval, 4. märtsil Eesti Rahva Muuseumis toimuvale Eesti Vabariigi 102. sünnipäeva kontsertaktusele. Üritus algab kell 11.

Vabariigi aastapäeva puhul korraldatava vastuvõtuga soovib linn väärtustada eakate tartlaste panust Eesti riigi ja Tartu linna arengusse.
 
Abilinnpea Mihkel Leesi sõnul on väärikas eas tartlastele korraldatav kontsertaktus hästi vastu võetud traditsioon. "Väärikas vanuses tartlased on linnale palju andnud ja see on hea võimalus neid tänada, tunnustada kõige aktiivsemaid eakate ühenduste liikmeid ning pakkuda võimalust tulla kokku ja üheskoos meeleolukaid esinemisi nautida," sõnas Lees.

EV 102. aastapäeva puhul korraldatud kontsertaktusel on kohal Tartu linnapea Urmas Klaas ja abilinnapea Mihkel Lees. Lugusid jutustab kirjanik Valdur Mikita ning peomeeleolu loob ansambel Curly Strings.

ERMi juurde viib kesklinnast buss nr 7. Linn on tellinud sellele liinile 4. märtsil lisabussi väljumistega kell 10.04 ja 10:35 Soola bussipeatusest. Buss sõidab kuni ERMi peatuseni.
 
Korraldajad tuletavad meelde, et levimas on  erinevad viirushaigused ning paluvad haigustunnustega (nt köha, palavik) inimestel koju tervenema jääda.

Tartu linn korraldab pensionieas tartlastele Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõttu juba kolmandat aastat.   
 
Lisainfo: Maarika Kurrikoff, sotsiaal- ja tervishoiuosakonna hoolekandeteenistuse juhataja, tel  736 1305; 523 6895.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 03.03.2020