Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linn plaanib Tüve tänavale munitsipaalmaju ja kutsub turu-uuringu infokoosolekule

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

20. oktoober 2023 / Tartu linn plaanib Tüve tänavale projekteerida kaks ja ehitada ühe munitsipaalmaja. Sellega seoses oodatakse huvilisi 22. novembril turu-uuringu infokoosolekule.

Linn soovib sõlmida hankelepingu hindamiskriteeriumite alusel majanduslikult soodsaima pakkumuse esitanud pakkujaga või pakkujate poolt moodustatud konsortsiumiga (projekteerijatest ja ehitajatest koosnevad ühispakkujad), kellega koostöös arendatakse ning projekteeritakse Tartu linnas Tüve tn 6 ja Tüve tn 8 asuvad munitsipaalmajad ja ehitatakse Tüve tn 6 munitsipaalmaja. Valikuvõimalusena projekteeritakse ja ehitatakse Tüve tn 6 ja Tüve tn 8 munitsipaalmajade krundiga piirneval alal kergliiklustee koos tänavavalgustusega. 

Esialgse ajagraafiku kohaselt on kavas hankemenetlus korraldada 2024. aasta kevadel ning hankeleping sõlmida 2024. aasta sügisel. 

Linn korraldab turu-uuringu infokoosoleku Tartu linnavalitsuse Raekoja saalis  22.11.2023 kell 13.00-15.30, aadressil Raekoja plats 1a, Tartu (III korrus). Turu-uuringu infokoosolekust on alternatiivina võimalik osa võtta ka Interneti vahendusel MS Teams keskkonnas, kuid eelistatud on füüsiline kohalolu. 

Infokoosolekul tutvustatakse kavandatava projekti kontseptsiooni ja tingimusi, kavandatavaid hankemudeleid ja tingimusi, kavandatud projektijuhtimise ja projekti elluviimise mudelit ja kavandatud lepingumudeli üldpõhimõtteid.  

„Tüve tn 6 ja Tüve tn 8 munitsipaalmajade projekteerimine ja Tüve tn 6 ehitamine“ hanget tutvustaval infopäeval (viitenumber 271416) osalemiseks tuleb ettevõtjal ennast eelnevalt registreerida riigihangete registri “Teabevahetus” kaudu, hiljemalt kaks tööpäeva enne infokoosoleku toimumist. 

Täpne info hankele eelneva turu-uuringu kohta

Kontakt: Majandamisteenistuse peaspetsialist, Leelo Sahk-Jansen, [email protected]

Viimati muudetud 25.10.2023