Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linnas algab lasteaiakohtade komplekteerimine 2024/2025. õppeaastaks

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

lapsed Foto: Ove Maidla

11. märts 2024 / Sel nädalal algab Tartu lasteaedades kohtade komplekteerimine uueks õppeaastaks. Kohtade täitmine toimub kahes etapis: esimene suur komplekteerimine algab 15. märtsil ja lõpeb 29. märtsil, teine suur komplekteerimine kestab 8. - 22. aprillini.

Lasteaiakohti pakutakse 2024/2025. õppeaastaks, koha kasutamise orienteeruv algus on hiljemalt 01.09.2024. Esimese suure komplekteerimise käigus lähevad pakkumisele lasteaiakohad, teise komplekteerimise käigus lähevad lisaks lasteaiakohtadele pakkumisele ka lastehoiukohad.

26. aprillist algab lasteaiakohtade jooksev komplekteerimine, mis kestab kuni rühmade täitumiseni. Selle käigus jagatakse kohad, mis on vabaks jäänud pärast suuri komplekteerimisi või vabanevad õppeaasta jooksul. Kohtade komplekteerimine toimub Tartu hariduse haldamise süsteemis ARNO.

Lasteaiakoha taotluse esitanud lapsevanemal on soovitav enne 15. märtsi  ARNO-s üle vaadata esitatud taotlusel olevad andmed. Haridusosakond palub pöörata tähelepanu kontaktandmete (telefon, e-post) õigsusele, et kohapakkumise teade kindlasti taotlejani jõuaks. Andmete muutumisel tuleb lapsevanemal neid kindlasti uuendada. Lasteaia(-hoiu) koha eelistuse muutumisel on võimalik  seda uuendada. Taotlus koha paigutuse andmete uuendamisega ARNO-s ei muutu, see jääb süsteemi vastavalt esmasele esitamise kuupäevale.

Kui lapsevanem on elukohta muutnud ja Tartu linnas enam lasteaiakohta ei vaja, siis palume tühistada lasteaia(hoiu) taotlus ARNO keskkonnas.

Lisainfo: haridusosakonna alushariduse peaspetsialist Riina Voore, tel  504 2506.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 11.03.2024