Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Linnavalitsuse istungil

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

raekoda

2. august 2022 /

A. Puškini koolis kavandatakse remonttöid

Linnavalitsus sõlmis lepingu Novel Viimistlus OÜga A. Puškini kooli fuajee remondiks. Koolimaja B-korpuse I korrusel lammutatakse garderoobiboksid ja paigaldatakse kapid, rekonstrueeritakse elektrisüsteemid ja valgustus. Tööd lähevad maksma 52 570 eurot ja valmimistähtaeg on september 2022.

Linn osaleb hoonete renoveerimiselemente katsetavas projektis

Linnavalitsus tunnistas Annemõisa 12 elamu rekonstrueerimisprojekti koostamise hankel edukaks Ribbon Consult OÜ pakkumuse kogumaksumusega 70 800 eurot. Tartu linn osaleb projektis ENSNARE, mille käigus luuakse ja katsetatakse digitaalset tööriista, millega lihtsustada elamute renoveerimist liginullenergiahooneteks. Loodava tööriistaga toodetakse renoveerimise elemendid, mis paigaldatakse pilootobjektidele. Elemendid peavad olema lihtsalt ja kiirelt paigaldatavad ning tagama renoveeritud hoone vastavuse liginullenergiahoone nõuetele. Projekti raames pakutakse projekteerimisteenust selles osas, mis puudutab toote (paneelide) arendust. Ülejäänud hoone projekteerimistööd tuleb igal pilootprojekti omanikul ise tagada.

Tartus on pilootobjektiks valitud linnale kuuluv ahiküttega elamu Annemõisa 12.  

Fortuuna tänavale kerkib uus hoone

Linnavalitsus väljastas ehitusloa Fortuuna tn 21 korterelamu-teenindushoone püstitamiseks. Eelprojektiga nähakse ette neljakorruselise lamekatusega korterelamu-teenindushoone, kuhu on projekteeritud viis korterit ja üks teeninduspind.
Arhitektuuri ja ehituse osakonna juhataja asetäitja Jane Soodla, tel 523 7362.

Linnavalitsus eraldas reservfondist Eesti Korvpalliliidule 10 000 eurot toetust rahvusvahelise spordi- ja korvpallikonverentsi ning treenerite koolituse korraldamiseks.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 02.08.2022