Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Noorsootöö Keskus kutsub kevadvaheaja tegevustest osa saama

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Kevadvaheaeg Tartu Noorsootöö Keskusega Foto: Tartu Noorsootöö Keskus

20. aprill 2023 / Tartu Noorsootöö Keskus korraldab kevadvaheajal noortele huvitavat programmi. 24.-28. aprillil ehk esmaspäevast reedeni toimub tegevusi üle noortekeskuste, linna ja lausa üle maakondade.

Tegevused on nagu tavapäraselt, vabatahtlikkuse alusel ning tasuta. Küll aga teatud ürituste puhul on vajalik eelnev registreering või lapsevanema luba. 

Noortekeskuste tegevused ja lahtiolekuajad vaheajal:  

Anne Noortekeskuses on tegevusi kahele vanuserühmale. Vanuserühmale 7-11 on tegevusi kahel päeval. Esmaspäeval kl 12-18 toimub noorte omaalgatuste päev, mille käigus jagatakse ka auhindu. Teisipäeval kl 12-15 toimub prügijaht. Kolmapäevast pühapäevani on noortekeskus sellele vanuserühmale suletud. Vanuserühmale 12-19 jagub tegevusi lausa neljal päeval. Esmaspäeval kl 13-19 toimub hakkaja noore esmaspäev ja maleva infotunnid kl 15 ja 18. Teisipäeval kl 13-19 täidab päeva orienteerumismäng. Kolmapäeval kl 13-19 on külas Ukraina fotograaf. Neljapäeval kl 13-19 toimub linnalaager – kell 14 on jooga töötuba matisaalis, kell 15 Budo klubi ja kell 16 pitsa töötuba Itaalia koka käe all. Samal ajal saab noortekeskuses teha ka käsitööd. Reedest pühapäevani on noortekeskus suletud. 

Ka Lille Noortekeskuses on tegevusi kahele vanuserühmale.  7-11aastastele toimuvad Lille 9 aadressil asuvas noortekeskuses esmaspäeval kl 12-18 korvpallimängud. Teisipäeval on noortekeskus avatud kl 16-18 ja edasi on keskus avatud vaid noorteÖÖle registreerunud noortele. Lisainfo keskuse noorsootöötajatelt. Kolmapäevast pühapäevani on noortekeskus nooremale vanuserühmale suletud. Vanuserühmale 12-19 toimub esmaspäeval kl 13-19 sündmus nimega "Hakkaja noore esmaspäev", teisipäeval kl 13-19 toimub loovkirjutamisklubi võistlus ja kolmapäeval kl 13-19 esitleb kultuuriklubi Portugali kultuuri. Neljapäevast pühapäevani on noortekeskus suletud. 

Ilmatsalu Noortekeskuse vaheajategevused on vanuserühmale 7-19. Noortekeskus asub Ilmatsalus, aadressil Järve tee 8. Esmaspäeval kl 13-19 korraldatakse seal Jüripäeva jooksu. Teisipäeval kl 13-19 toimub tegevusratas: "NOA edition". Kolmapäevast pühapäevani on noortekeskus suletud, aga reedel ollakse avatud kl 13-20 ning kl 15-20.30 toimub volbriõhtu, mille raames tehakse grillipidu, matkatakse ja mängitakse. Laupäeval ja pühapäeval suletud.

Kolmapäeval, 26. aprillil, toimub keskuste ülene väljasõit. Külastame Värska Talumuuseumi, Meenikunno raba (piknikuga) ja tagasiteel tõenäoliselt ka Põlva avatud noortekeskust. Meenikunnos matkame üheskoos Põlva valla Noorsootöö Keskusega. Registreerumine väljasõidule: https://forms.office.com/e/hYUvx9fWLD  

  

Lisainfo (sh ukraina keelne) vaheaja tegevuste kohta on leitav Facebookist või Kultuuriaknast

Viimati muudetud 20.04.2023