Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
22°

Tartu noorsootöötajad kutsuvad noori end varjutama

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

9. november / Tartu noortekeskuste noorsootöötajad kutsuvad 19.-25. novembril toimuval üle-eestilisel noorsootöö nädalal 9.-12. klasside noori enda juurde töövarjuks.

Anne, Aparaadi, Lille, Spark Makerlabi noortekeskuste juhatajad ja noorsootöötajad, mobiilse kontaktnoorsootöö ning Tartu Noorsootöö Keskuse spetsialistid avavad oma kabinettide uksed, et tutvustada noortele noorsootöö igapäevaelu ja telgitaguseid. Olenevalt ametist on võimalik teha tutvust nii töökohtade juurde kuuluva arvutitöö, tegevuste planeerimise, koosolekutel osalemise kui ka nn "väljale minekuga“. Töövarjuks olles saab noor teada, milliste väljakutsetega seisavad noortega töötavad inimesed tegelikult silmitsi ning milliseid probleeme nad igapäevaselt lahendavad.

Tartu Noorsootöö Keskuse arendusjuhi Mariliis Maremäe sõnul soovib keskus anda noortele võimaluse tutvuda noorsootöö tegijatega ning inspireerida neid seda valdkonda tulevikus oma karjäärivalikutes kaaluma.

Täpsem info ametite kohta ja registreerimine töövarjuks on leitav siit https://goo.gl/jDrpfX või kirjutades mariliis.maremae@raad.tartu.ee.

Lisainfo:

Mariliis Maremäe, Tartu Noorsootöö Keskus

Arendusjuht, tel +372 53 033 606, mariliis.maremae@raad.tartu.ee

 

Viimati muudetud 09.11.2018