Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu noorsportlased sõidavad Rahvusvahelistele Laste Mängudele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Tartu noorsportlased Raekoja saalis koos linnapea Urmas Kruusega Foto: Hendrik Kuusk

10. august 2022 / Tartu noorsportlased lähevad linna esindama Rahvusvahelistele Laste Mängudele, mis seekord toimuvad Coventrys.

10. augustil, saatis Tartu linnapea Urmas Klaas heade sõnade saatel teele Tartu linna noortekoondise, kes osalevad Rahvusvahelise Olümpiakomitee egiidi all toimuvatel Rahvusvahelistel Laste Mängudel. Mängud toimuvad sel aastal 11.-16. augustini Inglismaal, Coventrys. Tartu noortekoondis (13-15 aastased) on 16 liikmeline ja osaletakse kaheksa noorsportlasega kergejõustikus ning kaheksaga ujumises.

Antud mängud toimuvad olümpiamängudega sarnases formaadis, millest võtavad osa 73 linna, 31 riiki, 1500 sportlast vanuses 12-15 seitsmel erineval spordialal.

Tartu linn osaleb antud mängudel juba neljandat korda ja igal korral on meie noored silma jäänud heade sportlke tulemustega ning koju on toodud alati ka mõni medal. Usun, et ka sel korral oleme tublid ja hoiame Tartu lippu ja spordiau kõrgel, sõnas linnapea oma tervituses. Tervitusussõnade järgselt jagas linnapea igale delegatsiooni liikmele linna poolt selga Tartu koondise esindusvormi.

Lisainfo: Veljo Lamp, e-post: [email protected], mobiil: 516 7559

Hendrik Kuusk

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1123
Mob: 5393 3648

Viimati muudetud 10.08.2022