Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-2°
-2°

Tartu ootab laupäeval kevadlaadale

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

istikud Foto: Kaido Muttik

1. mai 2019 / Laupäeval, 4. mail kell 10-17 toimub Tartu kesklinnas traditsiooniline kevadlaat.

Laadal kaubeldakse toidu- ja talukaubaga, rikkalikult pakutakse käsitööd - kudumeid, puidust esemeid, punutisi, disainitooteid, mahekosmeetikat, ehteid, kaltsunukke, keraamikat jmt. Laadale on registreerunud ka rohkelt istikute, seemnete, sibulate ja muu kevadise aiakraami müüjaid. Suures valikus on müügil sinki, suitsuliha ja -kala, väiketootjate juustusid, värskeid kevadisi köögivilju ja mett. Maiasmokkadele on saadaval laadamaiustused ning käsitööjäätis. Värskeid küpsetisi pakuvad mobiilsed pagarikojad.

Raekoja ette püstitatud laval kestab kuni kella 16ni kogupere kultuuriprogramm. Kevadlaadale tulevad meelelahtust pakkuma Ülenurme laulustuudio ja Pille Muusikatoa noored lauljad,  Laulupesa lapsed ning vahva etteaste teevad Shate tantsukooli õpilased. Ägedalt kaasahaaravat muusikat teeb ansambel Äge Brass.  Laadameelolu aitavad luua tänavamuusikud mitmes erinevas paigas.

Meelelahutusprogramm laval:

10.00 Ülenurme laulustuudio noored
11.00 Pille Muusikatuba
12.00 Laulupesa lapsed
13.00 ansambel Äge Brass
14.00 Shaté tantsukool
15.00 ansambel Äge Brass

Reedel, 3. mail kell 12-20 korraldab Tartu turg kevadise eriürituse turuhoone alal. Kauplema oodatakse istikute ja toidukaupade müüjaid. Üritusele annab hoogu maitsetest pakatav programm.  Ka 4. mail, kevadlaada ajal oodatakse laadalisi turuhoonesse osa saama maitsvatest pakkumistest.


Lisainfo:
Marilin Kroon
Tartu linnavalitsuse ettevõtluse osakonna spetsialist
tel 736 1194

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 01.05.2019