Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Rakenduslik Kolledž kutsub avatud uste päevale

Tartu Rakendusliku Kolledži pressiteade

Tartu Rakenduslik Kolledž kutsub avatud uste päevale

11. aprill 2023 / Neljapäeval, 13. aprillil algusega kell 9:00 avab Tartu Rakenduslik Kolledž uksed, et tutvustada huvilistele õppimisvõimalusi Eesti suurimas ja uuendusmeelseimas kutsekoolis. Üritus algab Kopli tänava õppehoones, päeva teises pooles on huvilistel võimalus liikuda edasi ka Põllu tänavale.

Päev algab teemakoolide messiga, kus on võimalik tutvuda kõikide erialade ja õppimisvõimalustega. Kell 10.05 toimub vestlusring, kus Tartu Rakendusliku Kolledži õpilased jagavad enda kogemusi teemal “kutsekool vs gümnaasium”. Põgusalt tutvustatakse infot kooli ja sisseastumise kohta. Pärast seda suundutakse teemakoolide infotundidesse.

Kell 10:30 avab uksed noorteala. Põnevat meelelahutust pakuvad kooli õpilasesindus ja spordiosakond. Laval astuvad üles nii kooli enda õpilased kui mitmekordne Eesti Laulu finalist Laura Põldvere. Päeva jooksul toimub lisaks karjäärinõustamise töötuba ning moeshow, mis kannab nime “Ära viska ära”, avatud on ka pop-up kokteilibaar.

Põllu hoones toimuvatesse infotundidesse ja töötubadesse viib Kopli õppehoonest kell 13:30 väljuv buss. Kell 14:00 toimub Põllu tänava õppehoone 2. korruse avatud alal infotund, kus tutvustatakse õppimist ja pärast seda tutvutakse eriala ruumidega.

Avatud uste päevaga saab avapaugu suvine sisseastumisperiood. Soovijad saavad esitada sisseastumisavaldusi ning soovi korral küsida tugikeskuselt karjäärinõu ning individuaalset nõustamist. Valikus on seitsme teemakooli põnevad erialad ning sisseastumisavaldusi saab esitada kohapeal ja ka sisseastumisinfosüsteemis SAIS. 

Avatud uste päevale registreerimine on veel avatud. Kogu programm, ajakava ja registreerimine on leitav SIIT, vabade kohtade olemasolul saab end registreerida töötubadesse.

Tartu Rakenduslik Kolledž on Eesti suurim ning laia rahvusvahelise haardega kutseõppeasutus, kus taseme- ja täiendõppes õpib enam kuni 3000 õppijat. Kooli kahes õppehoones tegutseb 7 teemakooli ning täiendõpet ja lühikoolitusi pakkuv koolituskeskus. Kooli missiooniks on luua võimalusi tulevikutöö oskustega meistrite kujunemiseks.

Viimati muudetud 11.04.2023