Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Tervishoiu Kõrgkool kutsub teaduskonverentsile

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli pressiteated

22. oktoober / Tartu Tervishoiu Kõrgkool korraldab 19. novembril konverentsi „Terves kehas terve teadmine“, kus tutvustatakse tervishoiuteemaliste rakendusuuringute ja kõrgkooli lõputööde põnevaid tulemusi. 

Konverentsi peakorraldaja, arendusspetsialist Jaan Looga selgitusel on veebis toimuvale konverentsile oodatud nii valdkonna spetsialistid kui ka linnakodanikud. „Muuhulgas käsitletakse üldhuvitavaid teemasid, nagu näiteks mängutubade puhtus, harrastussportlaste tervis, peatäid eelkooliealistel, vastsündinute valu ja verevõtt,“ selgitas ta.

Konverentsil osalemiseks on vajalik registreerumine enne 1. novembrit, konverents on osalustasuta. Lisainfo, ajakava ja registreerimine: nooruse.ee/konverents.
Teaduskonverents „Terves kehas terve teadmine“ toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis neljandat korda. Tartu Tervishoiu Kõrgkool on Eestis ja rahvusvaheliselt hinnatud kõrgkool ning kompetentsikeskus tervise ja heaolu valdkonnas. Kõrgkoolis on võimalik õppida rakenduskõrghariduse, magistri- ja kutseõppe õppekavadel.

Lisainfo: Jaan Looga, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli arendusspetsialist, jaanlooga@nooruse.ee, tel 737 0211

Viimati muudetud 22.10.2020