Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Tudengipäevade raames kutsub Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed osa võtma otsimismängust "Sügisväledus"

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia pressiteade

Tartu Tudengipäevade raames kutsub Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed osa võtma otsimismängust "Sügisväledus" Foto: Elen Kontkar

19. september 2022 / Otsimismäng "Sügisväledus" hõlmab endas adrenaliini, kikkis kõrvu, uudishimulikku meelt ja seiklushimu. See on suurepärane võimalus avastada loodusmuuseumi ja botaanikaaeda ning samal ajal natuke nuputamisülesandeid lahendada.

Orienteeruda saab Tudengipäevade sügisfestivali ajal, 26. septembrist 2. oktoobrini nii Tartu Ülikooli loodusmuuseumis kui ka botaanikaaias. Otsimismängud on mõlemas kohas üksteisest sõltumatud. Osaleda võib nii üksinda kui ka väikese tiimina. 
 
Otsimismäng on südametunnistuse peale. Küsimustele leiab kõik vastused kohapealt ilma abivahenditeta. Vastuseid saab kontrollida nii Tartu Ülikooli loodusmuuseumi kui ka botaanikaaia kassas. 

Otsimismäng "Sügisväledus" toimub 26. septembrist kuni 2. oktoobrini Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (iga päev kell 10–18, v.a esmaspäev) ja botaanikaaias (iga päev kell 10–17). Tudengitele on tasuta sissepääs ISIC kaardi ettenäitamisel. 

Lisateave:   

Tartu Ülikooli loodusmuuseum 
tel 737 6076  
loodusmuuseum@ut.ee  
www.natmuseum.ut.ee 

Viimati muudetud 19.09.2022