Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu uus arengukava ootab linlaste ettepanekuid

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Tartu Foto: Mana Kaasik

8. juuli 2024 / Kuni 19. augustini saab teha ettepanekuid avalikul väljapanekul oleva Tartu uue arengukava ja eelarvestrateegia kohta.

 

Aastani 2035 kehtiva arengukavaga ja nelja järgneva aasta eelarvestrateegiaga saab tutvuda kodulehel arengukava.tartu.ee, aga paberkujul ka raekoja infokeskuses, Tartu Linnaraamatukogus ja selle harukogudes (Annelinna, Tammelinna, Karlova-Ropka ja Ilmatsalu harukogu).

Ettepanekuid saab kuni 19. augustini teha kodulehel arengukava.tartu.ee, e-postiga ([email protected]), tavapostiga (Tartu Linnavalitsuse ruumiloome osakond, Küüni 3, Tartu 51004) või raekoja infokeskuses ning raamatukogus ja selle harukogudes paberankeeti täites.

Arengukavas antakse terviklik ülevaade linna arengusuundadest ning seatakse sihid lähima kümne aasta kujundamiseks. Samas vaadatakse ka kaugemale – milline võiks Tartu olla kahekümne aasta pärast. Järgmise nelja aasta eelarvestrateegia eesmärk on planeerida kavandatavate tegevuste finantseerimist.

Tartu arengukava 2025–2035 koostamine on toimunud linnavalitsuse, ekspertide ja linlaste koostöös. Aasta tagasi toimus visioonikonverents, kus koguti mõtteid nii osalejatelt kui esinejatelt. Nüüd on jõutud etappi, kus kõikidel on veelkord võimalik ettepanekuid teha ja kaasa rääkida Tartu linna arengu kujundamisel.

Teave arengukava protsessi kohta: www.tartu.ee/arengukava

Lisainfo: abilinnapea Elo Kiivet, 5656 9674; ruumiloome osakonna juhataja Kertu Vuks, tel 5813 7086.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 08.07.2024