Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu uus hooldekodu avatakse septembris

Eluringikeskuse pressiteade

Tartu uus hooldekodu avatakse septembris Foto: Ave Aviste

12. jaanuar 2022 / Septembris avatav Eluringikeskus kogub töö- ja elukohtade sooviavaldusi. Esimesed inimesed on endast juba märku andnud.

Juhataja Ines Kerikmäe suhtub kõikidesse tööotsijatesse avatud meelega. "Kindlasti on oodatud tööle inimesed, kellele meeldib aidata eakatel elada väärikalt ja mõtestatult ning kes on valmis õppima ja tahavad kuuluda pühendunud ja südamega abistajate meeskonda," leiab juhataja. "Kandideerides pole senine töökogemus ainumäärav," lisab ta. Eakate kodu otsib oma meeskonda hooldustöötajaid, õdesid, tegevusjuhendajaid, füsioterapeute ja sotsiaaltöötajat.
 
Ka elanikuks kandideerijale ei sea Eluringikeskus tingimusi. "Ootame kõiki väärikas eas inimesi, kes hindavad kodust keskkonda ja isiklikku lähenemist ning neid, kes vajavad üldhooldusteenust," ütleb Kerikmäe.
 
Eluringikeskus valmib kahes osas. Hoone põhiosa, kus asuvad ühekohalised toad ja korterid, valmib 1. septembriks ning juurdeehitus kahekohaliste tubadega 15. oktoobriks.
Lasteaed Puhh alustab sama hoone ümberehitatud tiivas juba augustikuus. 
 
Töö- ja elukoha sooviavaldusi on võimalik esitada äsja valminud kodulehel (eluring.ee), kust leiab ka täpsema info selle kohta, millistes tubades ja korterites elada saab ning milliseid teenuseid Eluringikeskus veel pakub.
 
Esimesed taotlused on juba laekunud. „Paljude jaoks on kõnekas see, et asume just Tartus – lähedaste, linna ja arstiabi vahetus läheduses,” lisab Kerikmäe. 
 
Eluringikeskus on sügisel 2022 Tartu linnas avatav külalislahkusega täidetud kodu, kuhu on oodatud elama kõik väärikas eas inimesed, kes hindavad hubast ja kodust keskkonda, isiklikku lähenemist ja/või vajavad üldhooldusteenust. Eluringikeskuses on üldhooldusteenusega ühe- ja kahekohalised toad ning iseseisvaks eluks sobilikud ühe- ja kahekohalised avatud kööginurgaga korterid.

Fotod
Video hoone ehitusest

Lisainfo:

Ines Kerikmäe
Eluringikeskuse juhataja
+372 56 997 500
[email protected]
eluring.ee

Viimati muudetud 12.01.2022